Bezpieczna komórka w zamkniętym etui

 

Każdy posiadacz telefonu komórkowego powinien pomyśleć o tym, żeby swój aparat odpowiednio zabezpieczyć na wypadek uszkodzenia. Bez względu na rodzaj telefonu można kupić odpowiednie etui. Noszenie telefonu w etui, futerale czy pokrowcu ma tak naprawdę same zalety. W niczym nie utrudnia korzystanie z telefonu, ale może uratować telefon w momencie jego upadku z wysokości. Etui można kupić w dowolnej formie, kształcie, kolorze czy wzorze. Wybór jest ogromny, ponieważ do każdego modelu telefonu znajdziemy setki różnych etui.

Telefon komórkowy dobrze chroniony

spigen - etui do komórkiIm droższy telefon komórkowy tym większą uwagę powinniśmy przywiązywać do jego ochrony. Wszak w przypadku rozbicia ekranu bądź uszkodzenia telefonu straty będą większe niż w tańszych telefonach. Co można zrobić, żeby dobrze ochronić telefon przed ryzykiem uszkodzenia? Można zabezpieczyć telefon szkłem ochronnym bądź nakleić na ekran folię ochronną. Na telefon można założyć etui w formie plecków, które będzie chroniło jedynie tylną część obudowy telefony. Można też założyć całe etui takie jak spigen – etui do komórki, do którego wkładamy cały telefon. Etui jest szczelnie zamknięte, ale nie utrudnia to w żaden sposób użytkowania telefonu. Za to w momencie kiedy telefon spadnie z wysokości to możemy być pewni, że nic mu się nie stanie. Etui chroni przed zarysowaniem, przed wstrząsem i przed rozbiciem obudowy albo ekranu. Pełne etui spigen nadaje się również do uprawiania sportu z telefonem. Dzięki specjalnym zaczepom telefon w etui można przymocować do ramienia albo do roweru. Możliwości jest wiele, ale najważniejszą zaletą jest permanentna ochrona telefonu na każdy wypadek. Czy warto zainwestować w takie bezpieczne etui? Na pewno tak, bo jego koszt ot kilkadziesiąt złotych. W ramach tej ceny mamy poniekąd telefon ubezpieczony na każdą ewentualność. Takie etui można oczywiście kupić do każdego modelu telefonu. Trzeba tylko znaleźć swój model telefonu i zamówić do niego dedykowane etui. Lepiej zapobiegać uszkodzeniom telefonu aniżeli potem wydawać sporo pieniędzy na jego naprawianie.

Telefon w odpowiednio dobranym etui wytrzyma o wiele dłużej, aniżeli telefon niczym nie zabezpieczony. O skuteczności etui można się przekonać przy pierwszym lądowaniu smartfona z wysokości. Jeśli będzie w etui to najpewniej nie pozostanie po upadku nawet najmniejszej ryski. Trzeba jednak pamiętać, żeby kupić etui pasujące do naszego modelu telefonu. Na szczęście dzisiaj do każdego modelu można wybierać pośród setek różnych etui i obudów.