Body dla niemowlaka

 

Szykowanie wyprawki dla noworodka, a później dla niemowlaka wcale nie jest łatwym zadaniem. Szczególnie młodzi rodzice nie do końca wiedzą, jakie ubranka będą najlepsze, a także w jaki sposób powinny być zakładane, żeby na pewno okazały się dla maluszka wygodne. Na szczęście coraz więcej producentów ubrań dla dzieci oferuje sprawdzone produkty, które są uszyte wyłącznie z miłego w dotyku materiału. Dlatego wybór różnych ubranek jest znacznie łatwiejszy, niż to było jeszcze kilkanaście lat temu.

Jakie ubranka dla małego dziecka?

tanie body niemowlęce rozpinane z przoduWybór ubranek przede wszystkim powinien obejmować ciuszki, które są przyjemne w dotyku, bezpieczne, a także funkcjonalne. Dlatego dla niemowlaków nie warto wybierać ciuchów, które mają zbyt dużo ozdób, ponieważ zawsze istnieje ryzyko, że maluch może którąś z nich oderwać, a nawet spróbować zjeść. Do takich podstawowych rzeczy w wyprawce na pewno sprawdzi się tanie body niemowlęce rozpinane z przodu. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ łatwo jest w każdej chwili przebrać maluszka. Tym bardziej niemowlęta, które mają kilka miesięcy bardzo nie lubą ubierania i rozbierania. Natomiast takie rozpinanie body pozwala na zrobienie w krótkim czasie. Powinniśmy jeszcze mieć na uwadze, w jaki sposób takie body będzie rozpinane. Najlepiej sprawdzają się napy, które pozwalają na szybkie zapięcie, ale jednocześnie nie drażnią skóry. Innym rozwiązaniem jest zamek błyskawiczny. Jednak czasami może okazać się on niefortunnie wszyty, przez co może powodować już pewne podrażnienia. Kolejnym sposobem na zapinanie body są tradycyjne guziki. Na szczęście jednak jest to rozwiązanie coraz rzadsze w użytku. Takie guziki są bardzo łatwe w oderwaniu, przez co może dojść do połknięcia przez malucha. Oczywiście rodzice sami musza podjąć decyzję o wyborze sposobu rozpinania body. Na szczęście możliwości jest tak dużo, że na pewno każdy znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Nie mówiąc już też o szerokim dostępie kolorów i wzorów takich ciuszków niemowlęcych.

Chociaż cena nie powinna być najważniejsza, to na pewno dla rodzica, który musi kupić naprawdę dużo ubranek, to liczy się często każda złotówka. Dlatego dobrze jest znaleźć sklep internetowy, w którym rzeczywiście dostępne są ładne i wysokiej jakości ubranka w dobrej cenie. Wtedy takich ubranek można kupić bardzo dużo, co znacznie ułatwia sprawę, szczególnie przy małych dzieciach, które bardzo szybko brudzą body oraz inne ciuszki. Nie trzeba robić co chwilę prania, ponieważ zapas ubranek jest dość spory.