Cena za platformę wibracyjną – piękne ciało

 

Platforma generująca wibrację jest od jakiegoś czasu bardzo modnym produktem na rynku. Jej popularność rośnie nie za reklamę, ale za to jakie faktycznie posiada właściwości i jakie są tego skutki. Otóż ta niedroga platforma w sposób skuteczny przyczynia się i wspomaga odchudzanie oraz sprawia, że skóra jest jędrniejsza. Niewątpliwie problemem wielu kobiet jest cellulit, szczególnie w okolicy ud i pośladków Platforma wibracyjna ma za zadanie pozbyć się tej niedoskonałości.

Jak ćwiczyć na platformie wibracyjnej?

platforma wibracyjna cenaAżeby osiągnąć wyznaczony cel, wystarczy stosować kilka ćwiczeń na platformie wibracyjnej. Przede wszystkim są to przysiady. Przysiad izometryczny polegający na osiągnięciu pozycji przysiadu z ugiętymi kolanami i udami równoległymi do podłogi i utrzymaniu go przez określony czas. Wibracje będą wspomaganiem pracy mięśni. Półprzysiad jest przydatny dla tych, którzy chcą stymulować mięśnie czworogłowe bardziej niż ścięgna podkolanowe i pośladki. Zalecane jest dla osób z cellulitem ud oraz dla tych, którzy borykają się z problemami kolanowymi. Głęboki przysiad jest odpowiedni dla tych, którzy pragną tylko wzmocnić siłę mięśni. Nie są to trudne ćwiczenia do wykonania. Wystarczy, ażeby była włączona platforma wibracyjna – cena jej jest bardzo niska w stosunku do efektów, jakie są po kilku tygodniach ćwiczeń. Aby zredukować cellulit i ujędrnić pośladki i nogi, kolejnym proponowanym ćwiczeniem na platformie na pośladki, nogi i cellulit, są wypady. Ćwiczenie wymaga dobrej równowagi i wystawia mięśnie na doskonały bodziec. Zawsze zaczynamy od wejścia na platformę wibracyjną i ustawiamy żądaną częstotliwość wibracji. Trzymając nogi na szerokość bioder, robimy krok do tyłu, a więc wychodząc spoza platformy i próbujemy dotknąć podłogi kolanem, które się cofa. Nie wyginamy ani nie pochylamy pleców, sprawdzamy, czy przednie kolano nie wykracza poza linię stopy i nie obraca się do wewnątrz, na zewnątrz. Po osiągnięciu właściwej pozycji na platformie wibracyjnej możemy wykonywać wypady izometryczne polegające na utrzymaniu pozycji trzydzieści sekund, a następnie zmieniając nogę. Wykonujemy ćwiczenie naprzemiennie pięć razy.

Jeśli ktoś liczy na jędrne pośladki, platforma wibracyjna okaże się skutecznym narzędziem. Przykładem ćwiczenia może być kładzenie się plecami na ziemi i opieranie stóp całkowicie na platformie. Następnie miednicę unosi się do góry, rysując prostą linię biegnącą od ramion do kolan i dobrze zaciskając pośladki. Istnieje jeszcze więcej ćwiczeń czynnych, biernych i izometrycznych, które można ćwiczyć na platformie wibracyjnej. Propozycji jest nieskończenie wiele.