Czy rajstopy ślubne muszą być białe?

Każda panna młoda mnóstwo czasu poświęca na wybór sukni ślubnej. Jednak znalezienie „tej jedynej” nie kończy przygotowań. Potrzebne są przecież do niej dodatki. Wiele pań ma poważne wątpliwości odnośnie bielizny pod suknię, a prędzej czy później pojawia się pytanie, czy rzeczywiście wszystko musi być białe? Szczególnie jeśli rodzina naciska na białe, klasyczne rajstopy ślubne, a w pannie młodej wzbudzają one skojarzenia z akademią z okazji pasowania na ucznia.

Wybór rajstop ślubnych

klasyczne rajstopy ślubne - sklep internetowyDla wielu kobiet wybór białych rajstop ślubnych jest oczywisty, tak jak konieczność założenia welonu oraz białych pantofelków. Jednak panny młode sięgające po nowoczesne fasony sukien ślubnych za naturalne uważają założenie zwykłych, cielistych rajstop o dobrej jakościowo przędzy, aby nie sprawiły przykrej niespodzianki. Wiedząc jaki kolor rajstop panna młoda wybierze, musi zwrócić uwagę na ich grubość. W przypadku panien młodych planujących swój wielki dzień w miesiącach letnich ze względów praktycznych lepiej, aby były to cieniutkie rajstopy 15 den, a nawet 8 den. Ponadto lato i ciepła wiosna to doskonały czas na wybór pończoch. Zapewnią one komfort cieplny, a przy okazji będą sporym ułatwieniem podczas korzystanie z toalety. Dla wielu pań lato to także dobry moment na całkowite zrezygnowanie z rajstop. Trzeba jednak pamiętać, że dla wielu osób brak rajstop na uroczystości jaką jest ślub może być kontrowersyjny, a nawet nie do przyjęcia, podobnie jak buty z odkrytymi palcami. Wiosenne i jesienne panny młode powinny jednak dla własnego komfortu założyć cienkie rajstopy w granicach 20-40 den. Natomiast grube rajstopy to domena zimowych panien młodych, które zdają sobie sprawę, że mury kościoła mogą być wyziębione. U nich sprawdzą się także białe klasyczne rajstopy ślubne – sklep internetowy z bielizną ślubną powinien mieć je w swojej ofercie w wielu wariantach. Jeśli ślub będzie odbywać się w górach, wśród białych plenerów, można też sięgnąć po wzorzyste, materiałowe rajstopy, które będą ciepłe.

Zazwyczaj przyszłe panny młode nie biorą pod uwagę możliwości założenia innych rajstop ślubnych niż klasyczne i gładkie. A naprawdę ciekawy efekt można uzyskać wybierając szalenie eleganckie rajstopy z seksownym szwem. Natomiast dla pań o artystycznej duszy warte polecenia są białe rajstopy we wzorki: drobne kropeczki, które wyszczuplają nogi, czy nawet inne wzorki, które będą pasować do całej stylizacji. Szalenie romantycznym wzorkiem będą drobne serduszka. Jednak one będą najlepsze dla naprawdę młodziutkich panien młodych.