Czym charakteryzuje się Hardseven?

 

Rowery elektryczne to sprzęt godny polecenia. Dają niezwykłą przyjemność z jazdy i przydają się w każdym terenie. Są dedykowane zarówno paniom, jak i panom. Niektóre ich modele to naprawdę majstersztyk technologii i designu. Czyli mariaż, jaki zapewnia powodzenie wśród wymagających klientów, którzy ekscytują się nowinkami technologicznymi.

Górskie rowery elektryczne Hardseven

górski haibike hardsevenRower elektryczny, jakim się zajmiemy, to absolutnie topowy sprzęt, którym zainteresuje się nawet koneser mocniejszych pojazdów. Hardseven przemieszcza się na szerokich, grubych na dwadzieścia siedem i pół cala, oponach. Dzięki specjalnie ciętemu bieżnikowi, jego kształt jest optymalny, by odprowadzać na zewnątrz wodę i uniemożliwić jej gromadzenie się na oponie. Ma to też zastosowanie w kontakcie z błotem i grząską ziemią. Górski Haibike Hardseven, to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie emocje płynące z jazdy po ciężkich, wymagających trasach. Ten model roweru jest wyposażony w silnik Bosch, bardzo mocny i pojemny. Na jednym ładowaniu przejedziemy aż sto kilometrów, to bardzo duża odległość, mniej więcej taka, jaka dzieli Kraków od Zakopanego. Hardseven charakteryzuje też unikalna geometria ramy. Krótki tył oraz długa rura górna, gwarantują optymalną zwrotność na krętych, wymagających trasach. Efektywny, przedni amortyzator zadba o nasz komfort na nierównościach i wybojach. Silnik jest umieszczony centralnie, co pozwala uzyskać mu wyższy moment obrotowy. Silnik zapewnia wspomaganie do dwudziestu pięciu kilometrów na godzinę, co jest bardzo pomocne przy pokonywaniu stromych podjazdów. Nachylenie tu nie ma większego znaczenia, choć nieznacznie zwiększa zużycie baterii, podobnie jak waga rowerzysty, prowadzącego rower elektryczny. O nasze bezpieczeństwo dbają również hydrauliczne tarczówki, które należą do jednych z najlepszych na rynku. Zresztą nie ma się co dziwić, w rowerach elektrycznych należy montować najmocniejsze hamulce i tak właśnie jest w Haibike Hardseven. To jednoślad, którym nie przejedziemy niezauważeni. Wyróżnia go nie tylko sportowy, zadziorny design, ale również sama nietypowa i unikalna, konstrukcja.

Każdy, kto zdecyduje się na zakup Hardseven, na pewno nie będzie żałował swojej decyzji. To aktualnie topowy produkt, który można polecić każdemu w ciemno, po samej nazwie modelu. Ci, którzy interesują się rowerami, doskonale wiedzą jak dobry to jednoślad, a ci którzy dopiero szukają odpowiedniego dla siebie roweru, właśnie spotkali interesującą alternatywę, dla naszych rozważań.