Dobre studio animacji

 

W mojej firmie zajmuję się marketingiem wewnętrznym. Przygotowujemy różne informacje dla naszych pracowników, rożne imprezy, atrakcje. A także szkolenia i materiały szkoleniowe. Szkoleń przeprowadzamy bardzo dużo, ponieważ wychodzimy z założenia, że dobrze szkolony pracownik to bardzo efektywny i wysoko zmotywowany do pracy pracownik. Z tego względu mam najwięcej pracy ze szkoleniami. Jako bardzo prestiżowa firma nie możemy sobie pozwolić na prowizorkę i wszelkie materiały na szkolenia oraz same szkolenia muszą być zawsze perfekcyjnie przygotowane.

Wynajem profesjonalnego studia animacji

polecane studio animacjiNa dużą cześć szkoleń przygotowujemy różne filmiki, które pomagają w uatrakcyjnieniu szkolenia. Filmiki zamieszczane są potem na naszym wewnętrznym portalu z filmami i każdy pracownik może w dowolnej chwili do niego wrócić i obejrzeć go ponownie, aby odświeżyć sobie wiedzę. Taka forma przekazywania wiedzy jest bardzo skuteczna, pozwala łatwiej zapamiętać przekazywane w filmiku informacje. Ostatnio dostałam zadanie znalezienia nowego studia animacji, ponieważ studio, które pracuje dla nas obecnie jest zbyt drogie i miało kilka wpadek z przygotowywaniem dla nas materiałów. Zaczęłam więc poszukiwania nowego. Rozsiałam wici i znalazłam polecane studio animacji. Bardzo mi się to studio podoba, jego pracownicy wyglądają profesjonalnie, a jednocześnie są bardzo pomocni. Produkcje studia są wykonane na bardzo wysokim poziomie i z tego co słyszałam zawsze wszystko jest wykonane terminowo. Ceny są bardzo korzystne. Czekam jeszcze na ostateczną decyzję, ale myślę, że zdecydujemy się właśnie na to studio. Tym bardziej, że przy zamówionej przez nas ilości filmów prawdopodobnie dostaniemy jeszcze zniżkę. Muszę szybko podpisać umowę, ponieważ już czeka kilka nowych filmów, które muszą być gotowe na najbliższe szkolenia dla nowych pracowników. Chciałabym, aby te filmy wykonało już dla nas nowe studio, ponieważ obecne i tak nie ma wolnych terminów. Naprawdę przyszła już najwyższa pora na zamianę studia, z którego usług korzystamy.

Animowane filmiki szkoleniowe są bardzo dobrym pomysłem na zwiększenie atrakcyjności szkolenia oraz zwiększenie prawdopodobieństwa, że przekazywana podczas szkolenia wiedza zostanie zapamiętana, wykorzystana w praktyce. Ważne jest, aby filmy szkoleniowe były wykonane w jak najwyższej jakości, ponieważ tylko wtedy odniosą oczekiwany efekt. W tym celu warto jest skorzystać z usług jak najlepszego studnia animacji, które będzie robić dla nas wysokiej jakości filmy.