Dobry producent domów letniskowych

 

Jakiś czas temu otrzymaliśmy w spadku działkę rekreacyjną. Jej powierzchnia była duża, ale obiekty na niej się znajdujące nadawały się wyłącznie do rozbiórki. Musieliśmy poszukać producenta domków letniskowych, bo właśnie na budowę takiego obiektu się zdecydowaliśmy. Już w fazie projektu udało się doprecyzować niemal każdy szczegół. Zależało nam na domku całorocznym, a przy tym przytulnym i dającym upragnioną chwilę wytchnienia.

Domki letniskowe – jak je wybudować?

polecany producent domów letniskowychNa działkach często stoją altanki, w których przechowuje się sprzęt ogrodniczy i gdzie można ewentualnie odpocząć na starej wersalce. My chcieliśmy czegoś innego. Wiedzieliśmy, że nasz domek nie ma być dobudówką czy zlepkiem pomieszczeń wykonanych w rożnym stylu, gdzie wyposażenie to sprzęty już zepsute czy przyjęte za darmo od znajomych. Chcieliśmy czegoś klimatycznego, wygodnego, nowoczesnego. Do realizacji tego projektu był nam potrzebny polecany producent domów letniskowych. Chcieliśmy wyłącznie firm sprawdzonych, rzetelnie wykonujących przyjęte projekty i terminowych. Chcieliśmy jak najszybciej wprowadzić się do naszego domku, najlepiej wczesną wiosną. Oboje z żoną mamy miejsca swojej pracy ulokowane w bliskiej odległości od działki, więc dojeżdżanie nie byłoby uciążliwe. A nam właśnie o wygodę chodziło. Producent domków letniskowych, współpracę z którym podjęliśmy, stanął na wysokości zadania. Nie mamy do jego pracy żadnych zastrzeżeń. Domek jest piękny, urokliwy. Posiada łazienkę, kuchnię oraz trzy dodatkowe pomieszczenia: dwie sypialnię oraz salon. Jest jasno, przestronnie i wygodnie. W domku mamy wszystkie udogodnienia. Jest bieżąca woda, kominek, gaz i prąd. W łazience stoi pralka, a w kuchni mała zmywarka. Na parterze ulokowane zostały dwa pomieszczenia gospodarcze. Ale naszym wymogiem było też uwzględnienie w projekcie tarasu oraz balkonu. I ona te elementy posiadamy. Z tarasu stabilne schody prowadzą wprost do ogrodu, jest to nasze ulubione miejsce odpoczynku. Wszystko wykonane jest w drewnie, co czyni domek bardziej ekologicznym i urokliwym.

Jako lekarze oboje z żoną wiemy, że odpoczynek jest kwestią kluczową dla naszego zdrowia. Liczy się nie tylko to jak, odpoczywamy, ale też gdzie to robimy. Najlepiej dystansu do świata i pracy nabiera się wśród natury, w miejscu klimatycznym i spokojnym. Właśnie taka jest nasza działka rekreacyjna, jak również mieszczący się na niej domek letniskowy ze wszystkimi wygodami. Spędzamy tam czas nieustannie, często odwiedzają nas też dzieci. I one czują się tu dobrze.