Domki letniskowe do wynajęcia

 

Tegoroczne wakacje spędziliśmy nad morzem w bardzo przyjemnym towarzystwie. Umówiliśmy się na wyjazd razem z moją przyjaciółką z liceum i z jej rodziną. Ona ma dwie córki w podobnym wieku jak moja córka, które świetnie się z moją córką dogadują. Wybraliśmy się na Mierzeję Wiślaną, bo dojazd jest mało kłopotliwy, droga jest prosta i szybko się jedzie. Poza tym jest tam spokojnie, mało jest turystów, mało jest straganów, jest po prostu bardzo fajnie. Zawsze tam świetnie odpoczywamy. Fajnie jest, kiedy dzieci mają towarzystwo, bo dzięki temu mamy trochę czasu dla siebie.

Komfortowe domki letniskowe

domki letniskowe jantarZatrzymaliśmy się w cudownym ośrodku wczasowym w miejscowości Jantar, który z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto planuje rodzinny urlop. Domki letniskowe Jantar okazały się niezwykle komfortowe. Wynajęliśmy sobie dwa połączone ze sobą domki, każdy z nich miał dwie sypialnie – jeden pokój przeznaczyliśmy dla dzieci, a w drugim spali rodzice. Ponadto w każdym domku znajdowała się łazienka z toaletą oraz mały salonik połączony z dość dobrze wyposażoną kuchenką pozwalająca na przygotowanie nieskomplikowanego posiłku. Ponadto mieliśmy wspólny taras na którym razem spędzaliśmy wieczory, kiedy udało nam się położyć już dzieci spać. Było to, muszę przyznać, bardzo przyjemne,  tym bardziej, że pogoda dopisywała. Na terenie ośrodka znajdowały się również ogólnodostępne grille, na których można było sobie grillować. Dla dzieci były trampoliny oraz bardzo fajny plac zabaw. Dodatkowo była jeszcze dostępna świetlica, w której odbywały się bardzo ciekawe zajęcia dla dzieci, nasze dzieci kilka razy w nich uczestniczyły. Nasze domki znajdowały się stosunkowo blisko morza, generalnie Jantar jest nieco oddalony od morza i aby się dostać nad morze, trzeba przejść kilka kilometrów przez las, ale jest to bardzo przyjemna wycieczka. To, co szczególnie podobało mi się w naszym ośrodku, to to, że domki, które wynajęliśmy, podobnie, jak i pozostałe obiekty, były bardzo nowoczesne, a jednocześnie doskonale wpisywały się w klimat.

Nie jest trudno znaleźć nad polskim morzem dobry ośrodek wczasowy. Coraz więcej bowiem powstaje ostatnio nowoczesnych, bardzo dobrze wyposażonych ośrodków. Można tam znaleźć zarówno komfortowe pokoje do wynajęcia, jak i doskonale wyposażone, nowoczesne domki wczasowe w bardzo korzystnej cenie. Osoby, które nie wyobrażają sobie wakacji bez wizyty nad polskim morzem naprawdę mają w czym wybierać. Dla mnie nie ma lepszego miejsca na urlop niż nasze wspaniałe morze.