Drukarnie ulotek reklamowych w Poznaniu

 

Pilnie potrzebuję zaleźć tanią i niezawodną drukarnię na terenie Poznania. Sprawa dotyczy wydruku ulotek reklamowych. Zależy mi na tym, aby ulotki były czytelne, wyraziste i tanie. Chodzi o wypromowanie mojego salonu kosmetycznego. Otworzyłam go niespełna dwa miesiące temu, ale póki co, prawie nie mam klientów.Bardzo niepokoi mnie to zjawisko, ponieważ zaciągnęłam niemały kredyt na otwarcie firmy. Jestem do tyłu o kilka tysięcy złotych. Nie rozumiem, dlaczego salon kosmetyczny tak źle prosperuje, bo ceny są naprawdę przystępne.

Tania ulotka reklamowa w Poznaniu

niebanalne ulotki reklamowe - poznańPomyślałam, że prawdopodobnie przyczyną takiego stanu rzeczy jest brak reklamy. Nie zrobiłam niczego w tym kierunku, aby pozyskać klientów poprzez reklamę. Muszę wydrukować kilka tysięcy ulotek i poroznosić je, gdzie tylko jest to możliwe. Na pewno pozostawię ulotki w sklepach, w galerii handlowej, a tablicach ogłoszeń, w restauracjach i pubów. Porozdaję tez przechodniom na ulicy. Może poproszę swojego męża, aby razem ze mną roznosił. Pomyślałam też, że położę je na pocztowe skrzynki na moim osiedlu mieszkaniowym. Jeśli chodzi o niebanalne ulotki reklamowe – Poznań ma największą ilość świetnych drukarni w kraju. Drukarnie są zaopatrzone w najnowocześniejsze drukarki. Ulotki reklamowe w poznaniu ie są drogie. Sprawdziłam, że cena wydrukuje jednej ulotki oscyluje w granicach pięciu groszy. Ja wolałabym, aby ulotki były kolorowe, bo są wtedy atrakcyjniejsze. Mam przygotowany swój projekt takiej ulotki. Jest to czarna ulotka z białymi napisami. Na tej ulotce jest umieszczone zdjęcie mojego gabinetu i moje. Są też ceny poszczególnych usług oraz specjalny rabat dla każdego posiadacza ulotki. Właściciel takiej ulotki otrzyma czterdziestoprocentową zniżkę na wybrane usługi. Wiadomo, że niektóre usługi nie są objęte promocją, jak np. depilacja laserowa. Są to zbyt drogie zabiegi. Myślę jednak, że oferta jest bardzo korzystna i każda kobieta może wybrać coś atrakcyjnego dla siebie. Bardzo się opłaca zrobienie henny brwi, bo kosztuje zaledwie pięć złotych.

Zrozumiałam, że bez skutecznej reklamy mojego salonu kosmetycznego, mogę zbankrutować. Mało kto w ogóle wie, jak wysoki jest koszt utrzymania własnej działalności. Jestem obecnie kilka tysięcy do tyłu, a długi rosną. Jeśli szybko nie pozyskam klientów, będzie kiepsko. Mam nadzieję, że ulotka z reklamą mojego salonu przyniesie oczekiwany skutek i klientki będą masowo przychodzić. To moja ostatnia deska ratunku, bo nie mam innego pomysłu na reklamę. Jeszcze dziś będę roznosić ulotki.