Eleganckie i modne damskie torebki

Mój sklep z ubraniami miał grono stałych klientów, jednak nowi kupujący nie przybywali. Oczywiście, dobrze jest mieć oddanych konsumentów, którzy regularnie kupują, ale sklep powinien się też rozwijać. Im więcej klientów tym większy zysk, można wprowadzać więcej produktów, inwestować, czy wydawać więcej pieniędzy na reklamę. Musiałam znaleźć sposób na to, by mój sklep online stał się bardziej atrakcyjny dla konsumentów.

Eleganckie torebki w sklepie internetowym

eleganckie torebki vera pelleMiałam już poza ubraniami różne paski do spodni, apaszki, szaliki, nawet zimowe zestawy rękawiczek i czapek. Butów nie chciałam brać, bo jednak większość osób woli je kupować stacjonarnie, czy też w specjalistycznych sklepach internetowych. A ja musiałabym ich wziąć bardzo dużo, żeby oferta faktycznie była atrakcyjna dla klientek. Dlatego też celowałam raczej w torebki. Wiadomo, że każda kobieta musi mieć w garderobie jakąś kopertówkę, dużą torbę na zakupy oraz listonoszkę czy podobną torebkę, którą zabiera do pracy i do biura. Potem można rozszerzyć ofertę o kuferki, torby plażowe, czy nerki, ale uniwersalna i ponadczasowa podstawa na pewno wystarczy na początek. Szczególnie podobały mi się eleganckie torebki Vera Pelle. Skórzana torebka to kwintesencja elegancji, a poza tym skóra jako materiał jest bardzo trwała. Torebka skórzana lub zamszowa może być gładka, pikowana, czy z delikatnym wzorem. Vera Pelle to jakość sama w sobie. Wybrałam eleganckie torebki na co dzień i na wielkie wyjścia. Miały one kolor czarny, granatowy i beżowy, bo to są kolory najbardziej uniwersalne, jeśli chodzi o kobiece dodatki. Było po kilka modeli z kategorii, może niewiele, ale nie chciałam od razu inwestować tysięcy złotych na rozszerzenie oferty, skoro nie miałam pewności, że się ona przyjmie. Aż takiego ryzyka bym nie podjęła. Taką ilość w razie czego zawsze można wrzucić na promocję i koszty zakupu by mi się zwróciły. Jednak nie musiałam tego robić, bo torebki powoli schodziły. Najpierw jedna, później dwie dziennie, w końcu mój mały zapas się wyprzedał i mogłam zrobić kolejne zamówienie w hurtowni torebek.

Podsumowując, miałam nosa, by do sklepu wprowadzić torebki skórzane oraz zamszowe. Klientkom od razu się one spodobały, a moja sprzedaż wzrosła. Poza tym miałam nowych klientów, którzy przyszli do mnie właśnie dla torebek, a przy okazji kupili też ubrania. Teraz planuję zrobić kolejną dostawę torebek, a także wybrać inne fasony i kolory, takie które będą modne w sezonie wiosenno-letnim. Mam nadzieję, że i te torebki się spodobają.