Eleganckie suknie wieczorowe

 

Ostatnio mój mąż dostał poważny awans w pracy przez co nie tylko polepszyła się nasza sytuacja finansowa, ale także mieliśmy okazję poznać bardzo wielu nowych ludzi na bankietach na które mój ukochany zabierał mnie często ze sobą. Pamiętam, jak tuż przed pierwszym takim wydarzeniem uświadomiłam sobie, że nie posiadam żadnej sukni wieczorowej, ale na szczęście w ostatnim momencie udało mi się zakupić przepiękną kreację.

Przepiękne suknie wieczorowe

długa czarna sukienka wieczorowaMój mąż bardzo długo starał się o awans, a kiedy wreszcie go dostał okazało się, że teraz będzie musiał pojawiać się na rożnego rodzaju bankietach w roli dyrektora i jednocześnie reprezentanta firmy. Bardzo mnie to ucieszyło ponieważ awans męża dał mi motywację do tego, aby nieco lepiej zadbać o siebie. Chciałam się godnie obok niego prezentować na różnych uroczystościach dlatego zapisałam się na siłownię, a także na kurs makijażowy. Zajęcia te plus moja własna praca tak mnie pochłonęły, że całkowicie zapomniałam o zbliżającej się dacie pierwszego bankietu. Niespełna tydzień przed całym wydarzeniem uświadomiłam sobie, że nie posiadam żadnej odpowiedniej sukienki! Miałam w szafie kila kreacji z wesel, ale biorąc pod uwagę efekty ćwiczeń sukienki okazały się być na mnie po prostu za duże. Zaczęłam więc szukać czegoś na szybko w internecie mając świadomość, że tutaj znajdę znacznie więcej propozycji w znacznie rozsądniejszych cenach. W ten sposób szukałam właśnie sukienki na weselę i wówczas się nie zawiodłam, więc wiedziałam, że i tym razem uda mi się coś znaleźć. Po kilku minutach szukania moim oczom ukazała się przepiękna długa czarna sukienka wieczorowa, która dodatkowo na wysokości wcięcia w talii posiadała bardzo subtelne zdobienie jeszcze bardziej modelując sylwetę. Suknia pomimo dekoltu wciąż prezentowała się bardzo elegancko, ale co najważniejsze była długa, aż do ziemi. Bardzo mi na tym zależało ponieważ jestem bardzo wysoka i też nie lubię zbytnio chodzić w szpilkach dlatego dzięki długości sukienki mogłam pod nią spokojnie założyć jakieś eleganckie buciki na płaskiej podeszwie.

Początkowo zastanawiałam się tylko, czy aby na pewno dobrałam odpowiedni rozmiar. Co prawda wymierzyłam się bardzo dokładnie oraz zgodnie z poradami na stronie internetowej, dzięki czemu mogłam dobrze dopasować rozmiar sukienki, ale niepewność wciąż pozostawała. Kiedy po dwóch dniach miałam już zamówioną sukienkę okazało się, że pasowała na mnie doskonale, a to w końcu niezwykle istotna sprawa zwłaszcza, kiedy zamawiamy sukienkę pozbawioną ramiączek.