Gdzie w nowym sączu robią nadruki na odzieży?

W tym roku moje dziecko po raz pierwszy idzie do szkoły podstawowej. Nie miałam pojęcia, że są jeszcze w naszym kraju szkoły w których obowiązują mundurki. W szkole podstawowej mojego syna wymagano, żeby dziecko posiadało jednolite jeśli chodzi o kolor koszulki z nadrukowanym logo szkoły. Rodzice przed pierwszym dniem września otrzymali gotowe loga, które wystarczyło wszyć w ubranie. Nie jestem krawcową, więc nie zamierzałam tego zrobić. Zdecydowałam, że lepiej będzie jak wykonam dla niego koszulkę z odpowiednim nadrukiem w profesjonalnym miejscu.

Profesjonalny nadruk na odzieży jest trwały

nadruki na odzieży z nowego sączaMoja koleżanka doradziła mi, że nadruki na odzieży z nowego sącza najlepiej jest robić w jednym sklepie, który jest bardzo renomowany i polecany przez poprzednich klientów. Wyróżnia go przede wszystkim to, że można tam zanieść konkretną odzież na której bezpośrednio wykonują oni nadruk, a nie trzeba kupować odzieży w tym sklepie. Bardzo ważne jest również to, że metodę nadruku na odzieży wybierają oni w zależności od rodzaju materiału z której wykonana jest odzież. Dzięki temu nadruki wykonane z w tym sklepie w Nowym Sączu są trwałe, nie spierają się, a ubranie nie niszczy się po wykonaniu nadruku. Zdecydowałam się na wykonanie nadruku na koszulce i spodenkach dziecka w tym miejscu, szczególnie że koleżanka zapewniała mnie, że można tam wykonać własny nadruk na odzieży w naprawdę niskiej, przystępnej cenie, jednej z najlepszych na rynku. I jak się już wkrótce przekonałam, to był naprawdę bardzo dobry wybór. Wykonane w tym miejscu nadruki okazały się bardzo trwałe i świetnie prezentowały się na ubraniu. Ze względu na materiał mundurku mojego dziecka specjalista zdecydował o tym, że najlepiej będzie wprasować nadruk w odzież w odpowiednim miejscu. Dzięki temu materiał ubrania nie zostanie przerwany, a co za tym idzie mundurek nie zacznie się za jakiś czas pruć i niszczeć. Okazało się, że miał on rację, ponieważ mundurek mojego syna pozostawał nienaruszony w czasie, kiedy innym dzieciom loga szkoły już dawno odpadły.

Z wykonania samego nadruku również byłam bardzo zadowolona. Nadruk był estetyczny i elegancki. Bardzo ładnie prezentował się na odzieży i być bardzo trwały i wytrzymały. Nie miałam problemów z tym, żeby prać go w pralce i suszyć w mechanicznej suszarce. Wprasowany w ubranie na druk nie niszczył się, a jego kolory nie płowiały. Należało tylko pamiętać o tym, że odzież z tak wykonanymi nadrukami należało prasować na lewą stronę, aby błyszczący nadruk nie przyssał się do tafli żelazka.