gg

Moja mama jakiś czas temu przeprowadziła się do miasta. Zawsze mieszkaliśmy poza miastem i kiedyś mi się to nie podobało ale teraz kiedy mam swoje dzieci doceniam tą wolność i ten spokój, który panuje poza miastem. Mieliśmy bardzo dobrą lokalizację bo było blisko do komunikacji miejskiej i można było wszędzie sprawnie podjechać ale mieszkaliśmy za miastem. Było spokojniej, był mniejszy ruch samochodów, powietrze było czystsze i dla dzieci było zawsze sporo atrakcji.

Bardzo spodobały mi się szklane drzwi

drzwi szklane - katowiceMiałam dużo koleżanek i kolegów i zawsze coś fajnego sobie wymyślaliśmy. Po ślubie zamieszkałam z mamą, po jakimś czasie pojawiły się dzieci a mama coraz częściej zaczęła wspominać, ze chciałaby mieć małe mieszkanko w mieście żebyśmy my mieli dla siebie cały dom. Postanowiliśmy z mężem spełnić mamy marzenia i kupiliśmy jej przytulną kawalerkę. Mieszkanie to będzie kiedyś dla naszych dzieci więc cieszyliśmy się, ze udało nam się tak szybko znaleźć coś fajnego w przystępnej cenie. Mieszkanie było pięknie urządzone. Było całkiem spore jak na kawalerkę. Mi najbardziej spodobały się drzwi szklane – katowice. Drzwi zamontowane w dużym pokoju robiły piękne wrażenie. Dzięki nim pokój wydawał się jeszcze bardziej elegancki a dzięki temu, ze szkło przepuszcza światło to w jasne dni w przedpokoju było jasno i jeszcze bardziej przytulnie. Mamie od razu spodobała się wybrana przez nas kawalerka. Mieszkanko to znajdowało się na pierwszym piętrze więc mama miała do pokonania tylko kilka schodków. Sprawnie przewieźliśmy wszystkie potrzebne mamie rzeczy i mieliśmy cały dom dla siebie. Dzieciom brakowało babci ale cieszyły się, że mogą ją odwiedzać i zostawać u niej na noc bez rodziców. Mama szybko poznała nowych sąsiadów. Sporo było samotnych kobiet w bloku więc mama miała z kim porozmawiać, pograć w karty. Najważniejsze, że dobrze się czuła w nowym miejscu. Mieszkanie, które kupiliśmy nie wymagało żadnego wkładu finansowego. Było gustownie urządzone chociażby te drzwi szklane od razu robiły piękne wrażenie. Widać, ze poprzednia właścicielka miała dobry gust.

Sporo pieniędzy kosztował ją na pewno remont, bo mój mąż stwierdził, że w mieszkaniu zostały wykorzystane drogie płytki, panele i te drzwi szklane, które mało nie kosztowały. Pierwszy raz w mieszkaniu na żywo mogłam zobaczyć takie drzwi. Do tej pory szklane drzwi widziałam tylko na filmach lub w różnych programach telewizyjnych. Obawiałam się zawsze takich drzwi przy dzieciach bo jak wiadomo dzieci mają różne pomysły. Okazało się, ze nie trzeba ich się bać a poza tym pięknie wyglądają.