Hale z płyt warstwowych

Przez naprawdę długi czas zastanawialiśmy się w firmie jak można postawić drugi obiekt, który będzie odpowiadał za produkcję w zupełnie innym mieście. Powiedziałem do pracownika o imieniu Marek, aby ten zaczął robić research rynku czyli miał sprawdzić ile dokładnie kosztować będzie postawienie takiej hali i czy faktycznie warto sobie na to pozwolić. Marek był osobą bardzo sumienną i zawsze pokazywał mi, że można na niego liczyć zwłaszcza w przypadku naprawdę solidnych prac budowlanych.

Praca przy budowie hal

budowa hali z płyty warstwowejZnał się na budowlance jak mało kto, dlatego stwierdziliśmy zgodnie, że trzeba będzie powierzyć mu to zadanie. W końcu jeśli chodzi o budowanie naszej nowej hali to musi być to zrobione od początku do końca profesjonalnie. Na niczym innym mi tak nie zależało jak właśnie na bardzo dobrym wykończeniu. Hala z płyty warstwowej jest nowością na rynku. Marek często przychodził do mnie z pytaniem jaki mamy budżet, aby mógł dokładnie sprawdzić w czym może wybierać. Budowa hali z płyty warstwowej jak szybko się zorientowaliśmy zajmuje kilka dni. Płyty przejeżdżają już gotowe, razem ze specjalistami, którzy odpowiadają za ich montaż. Stąd też faktycznie wiedziałem, iż Marek poradzi sobie ze wszystkim świetnie. Zlecił nawet na kolejny dzień przyjazd specjalistów techników z danej firmy tak, aby wszystko można dokładnie sprawdzić. Okazuje się, iż inwestycja ta jest bardzo przyjemna, gdyż nie trzeba nawet inwestować w fundamenty. Taka hala doskonale nadaje się do mniejszych prac, które można zlecić w firmie i faktycznie zdawaliśmy sobie z tego sprawę, że czeka nas kilka naprawdę intensywnych dni. Po paru dniach zamierzaliśmy sprawdzić jak firma sobie radzi. Powiedzieli nam, że zostało jeszcze tak naprawdę parę elementów do wykończenia i wiedziałem, że praca dobiega ku końcowi. Zwłaszcza, iż pracownicy okazali się naprawdę dużymi fachowcami, którzy wiedzieli co robią i na pewno wiedzieli jak chcieliśmy mieć stworzoną halę. Mogliśmy nawet zaprojektować całe korytarze oraz instalacje wentylacyjne po swojemu. Tak, aby to nam właśnie było wygodniej. Wszystko było robione pod nas.

Tak naprawdę mieliśmy bardzo duży wpływ na projekt końcowy całej hali. Teraz przechadzając się po naszej nowej hali z płyty czujemy, że jest to naprawdę solidna konstrukcja. Nasi pracownicy również zapytani jak się czują w nowej firmie powiedzieli, że była to świetna decyzja i teraz nie wyobrażają sobie zmiany miejsca pracy. Na pewno za parę lat będziemy starali się o dofinansowanie na nową hale z płyty bądź też rozbudujemy aktualną.