Ile kosztuje Evado?

 

Jeżeli planujemy zakup roweru, warto byłoby się zastanowić, jak często i w jaki sposób go będziemy użytkowali. Gdy jesteśmy pasjonatami dalekich wypraw lub częstych wypadów poza miasto, przyda się nam sprzet wysokiej jakości, który zniesie każde warunki podróży. Znalezienie dobrego roweru turystycznego nie jest trudne, zwłaszcza, gdy bliżej przyjrzymy się ofercie firmy Kross. 

Trekkingowe Evado 9.0 od Krossa

solidny kross evado 9.0Na rynku jest wiele firm produkujących rowery turystyczne, jednakże sprzęt Krossa łączy w sobie najwyższą jakość i możliwie najniższą cenę. To właśnie przyciąga klientów do tej marki, bowiem nikt nie lubi przepłacać, a skoro można mieć wysoką jakość w niższej cenie, to nie ma potrzeb, by szukać dalej. Solidny Kross Evado 9.0 to jeden z flagowców tej firmy. Charakteryzuje się niezwykle wytrzymałą, a jednocześnie lekką ramą aluminiową, dzięki czemu waga jednośladu nie przekracza czternastu kilogramów. Jak na rower trekkingowy z pełnym wyposażeniem jest to naprawdę mało. Gdy jesteśmy już przy wyposażeniu, to warto nadmienić, że Evado 9.0 jest zaopatrzony w komplet błotników, tylną i przednią lampę LED, osłonę na napęd, tylny bagażnik, na którym można zainstalować sakwy podróżne oraz podpórkę. Nie wszystkie konkurencyjne firmy oferują tak bogate wyposażenie, oferowane w cenie roweru. Tu jednak trzeba wspomnieć, że Kross jest polską firmą, toteż jego produkty muszą być nieco tańsze niż jednoślady najbardziej renomowanych marek. Jednak kto wie, czy i Kross nie będzie w przyszłości jedną z takich firm, zwłaszcza, ze jest liderem na polskim rynku i z powodzeniem prowadzi ekspansję na zachodnie rynki. Wracając jednak do Evado 9.0, to trzeba mieć na uwadze, iż jest to rower z górnej półki, toteż jego cena nie należy do najniższych. Natomiast jest ona w pełni uzasadniona, jeśli spojrzymy na zastosowane rozwiązania i komponenty, a także na firmowy osprzęt. Jak wynika z testów, Evado sprawdza się na każdego rodzaju nawierzchni i przy każdej pogodzie, co sprawia, że nawet wyprawa w nieznane strony raczej nie dostarczy nam niemiłych niespodzianek. Ten model uznawany jest też za niezawodny oraz bezpieczny.

Warto zdecydować się na zakup Evado „dziewiątki”, bowiem to jednoślad solidny i mający to coś. Ma też na to wpływ jego sportowy design, który ułatwia przyjęcie optymalnej pozycji podczas jazdy. Dzięki temu nie garbimy się i nie dostarczamy obciążeń naszemu kręgosłupowi. To bardzo istotne, zwłaszcza jeżeli w perspektywie mamy pokonanie kilkudziesięciu lub kilkuset kilometrów.