Jakich włosów użyć do przedłużenia loków?

Zawsze chciałam mieć bardzo długie włosy. Jednakże urodziłam się z bardzo mocno kręconymi puklami. Wyglądałam trochę jak pudel, ponieważ niektóre skręty były bardzo gęste. Byłam zadowolona z moich głosów, ale na pewno nie mogłam powiedzieć o nich, że są długie. Przeciwnie rosły bardzo powoli, co jest podobno normalne przy takich skrętkach. Ja byłam jednak niecierpliwa i bardzo chciałam mieć włosy, które będą długie przynajmniej do połowy pleców. Udałam się do fryzjerki i powiedziałam, że chcę taki efekt, a cena nie gra roli.

Zrobiłam przedłużenie z europejskich włosów

europejskie włosy do przedłużaniaDowiedziałam się od niej, że w takiej sytuacji, jedynym wyjściem jest przedłużenie włosów. Powiedziała, że europejskie włosy do przedłużania są najlepsze, gdyż będą wyglądały, jak moje własne. Pokazała mi takie pukle i powiedziała, jak będzie wyglądał zabieg przedłużania. Był on niezwykle trudny i czasochłonny, bo włosy należy przedłużyć w taki sposób, aby idealnie wtopiły się one w moje włosy. Tylko wtedy będzie spełniał moje oczekiwania wizualne. Od razu zdecydowałam się na ten zabieg. Nie chciałam już dłużej zwlekać. Udało nam się dobrać włosy europejskie w prawie identycznym odcieniu jak moje własne. Fryzjerka zapewniła mnie, że po przedłużeniu, nie będzie pomiędzy nimi widać różnicy. Spędziłam na fotelu fryzjerskim długie godziny, ale powiem szczerze że było warto. Nie mogłam uwierzyć, że dziewczyna w lustrze to ja. Wreszcie miałam długie, kręcone włosy, takie o jakich marzyłam. Bujna czupryna okalała całą moją twarz. Faktycznie jedne i drugie włosy, nie dały się rozróżnić. Fryzjerka podpowiedziała mi jak dbać o takie przedłużone włosy. Przede wszystkim, nie powinnam ich poddawać żadnym inwazyjnym zabiegom takim jak farbowanie czy balejaż, ponieważ włos bez cebulki zupełnie inaczej absorbuje płyny i nie wiadomo nigdy do końca, jaki efekt uda się w ten sposób osiągnąć. Poza tym należy je myć z użyciem odpowiedniego szamponu, który nadaje się do przedłużanych włosów. Pozostałą pielęgnacja takich włosów jest kompatybilna z dbaniem o naturalną fryzurę.

Już wkrótce doszłam do wniosku, że przedłużenie włosów to był bardzo dobry wybór. Nie miałam żadnych problemów z rozczesywaniem czy układaniem fryzury na głowie. Po kilku tygodniach udałam się do fryzjerki na zabieg uzupełnienie włosów, które w miedzy czasie mogły się zniszczyć. Tym razem nie musiałam już spędzać na fotelu tak dużo czasu. Zabieg przedłużania włosów z pewnością jest wart swojej ceny, szczególnie jeśli ktoś nie ma cierpliwości do zapuszczania własnych.