Klocki dla dzieci

Wybieram się z wizyta do mojej dawno nie widzianej przyjaciółki. Wiem, że ma dzieci w wieku przedszkolnym i chciałabym dla nich kupić jakiś ładny, niebanalny drobiazg. Nie bardzo znam się na tym, co teraz jest modne wśród przedszkolaków, dlatego postanowiłam pochodzić trochę po sklepach i nieco się porozglądać. W sklepach znalazłam strasznie dużo plastiku i zabawek nie wymagających żadnej kreatywności. Ja tymczasem chciałam kupić dla dzieci moje przyjaciółki coś naprawdę fajnego, czym będą mogły się bardzo dobrze bawić.

Tanie świecące klocki

klocki świecące w ciemnościChodziłam tak po różnych sklepach z zabawkami, aż w końcu w jakimś małym sklepiku znalazłam świetną rzecz – klocki świecące w ciemności. Pomyślałam, że to jest coś, co na pewno spodoba się dzieciom mojej przyjaciółki. Co ważne, klocki te wykonane są z drewna kauczukowego, pomalowane nietoksycznym fluorescencyjnymi farbami. Bardzo nie lubię zabawek plastikowych, lubię natomiast te wykonane z drewna. Jakoś wydaja mi się najzdrowsze dla dzieci. Poza tym wydaje mi się, że klocki są bardzo rozwijającą zabawką. Z pewnością budowanie z nich różnych konstrukcji pomaga rozwijać kreatywność oraz myślenie przestrzenne. Myślę, że poprzez zabawę klockami dziecko ćwiczy swoje zdolności manualne oraz swój wzrok. Klocki naprawdę bardzo mi się spodobały i od razu kupiłam dwa zestawy dla dzieci mojej przyjaciółki. Mam nadzieję, ze prezent sprawi im radość. Jestem pewna, że świecące w ciemności klocki to jest coś, czego jeszcze nie maja. Bedą mogły połączyć swoje siły i razem budować w nocy wielkie świecące budowle. To będzie wspaniała zabawa. A dla mojej przyjaciółki być może będzie to chwila wytchnienia w opiece nad jej brzdącami. Klocki maja bardzo zróżnicowane kształty, dzięki czemu wielość potencjalnych kształtów, które można z nich zbudować, jest ogromna. Sama chętnie bym sobie klocki sprawiła. I może sobie kupię, bo cena jest naprawdę bardzo korzystna. Takie klocki to jest bardzo dobry pomysł na świetna zabawę, można zbudować z nich naprawdę wspaniały zamek.

Świecące klocki dla dziecka to doskonały pomysł na niebanalny prezent, który na pewno dobrze wpłynie na rozwój obdarowanego nimi dziecka. Myślę, ze każde dziecko ucieszy się z takiej zabawki. Dzieci uwielbiają klocki, a już tym bardziej takie magiczne klocki, które świeca w ciemności. Takie klocki z pewnością mogą nawet pomóc maluchowi przyzwyczaić się do strasznych ciemności. Nie ma wątpliwości co do tego, że takie klocki to naprawdę doskonały zakup dla naszych milusińskich.