Kominki domowe na Śląsku

 

Niedawno przeprowadziłam się z moim mężem w jego rodzinne strony. Spodziewaliśmy się dziecka więc pomoc jego rodziców na pewno się nam przyda. Kupiliśmy dom na wsi obok miasta, w którym mieszkali jego rodzice. W domu trzeba było wprowadzić kilka kosmetycznych zmian żebyśmy czuli się w nim w końcu jak u siebie w domu. Wszystko idealnie się ułożyło.

Kominki które wprowadzają w nastrój

nowoczesne kominki z montażem na śląskuMieliśmy w nowym domu bardzo duży salon z dużym aneksem kuchennym. Chciałam, żeby dom był urządzony w nowoczesnym stylu, ale chciałam do niego wprowadzić elementy klasyczne takie jak na przykład kominek. Mój mąż potrafił zrobić samodzielnie bardzo dużo poprawek w naszym domu, ja z racji tego, że byłam już wysoko w ciąży nie nadawałam się raczej do pomocy. Lecz mój teściu posiadał firmę, która specjalizowała się e remontach wiec postanowił nam pomoc. Jedyny poważniejszy wydatek związany z przerobieniem naszego nowego domu wiązał się właśnie z kominkiem. Było na niego idealne miejsce wystarczyło znaleźć kogoś kto może wykonać takie zlecenie. Postanowiłam, że się do czegoś przydam i poszukam kogoś kto da rade wykonać takie zlecenie. Zaczęłam szukać nowoczesne kominki z montażem na Śląsku i znalazłam. Firma, która się tym zajmowała była dość droga, ale wolałam dopłacić większą kwotę a mieć to zrobione porządnie i tak jak chce. Po rozmowie z właścicielem firmy udało mi się dogadać na termin, który nie był odległy. Mąż razem z teściem w między czasie zrobili wszystkie inne rzeczy, które były do zrobienia. Kiedy przyszli panowie z firmy montażowej do kominka okazało się ze właścicielem jest stary znajomy teścia z czasów szkolnych. Jego syn a kolega mojego męża montował nam kominek. Dostaliśmy tym samym spory rabat i bardzo profesjonalną usługę. Byłam bardzo zadowolona, zwłaszcza że bałam się, że pójdzie coś nie tak. Niestety w moim stanie stres był niewskazany. Całkowity montaż kominka zajął około dwóch dni. Po skończonej robocie mój mąż pomalował kominek na taki kolor jaki chciałam i wszystko wyglądało pięknie i elegancko.

Byłam bardzo zadowolona z mojego pomysłu. Bez kominka ściana wyglądałaby tak smutno a teraz wieczorami mogę się ogrzać przy ciepłych płomieniach. Mój mąż dzięki kominkowi odnowił kontakty ze starym znajomym i nasze życie w nowym miejscu wyglądało naprawdę bardzo dobrze. Po wykończeniu całego domu, zaprosiliśmy znajomego mojego męża z żoną i dziećmi na obiad. Dzięki kominkowi zyskałam unikalne wnętrze, nowych znajomych i przyjaciółkę w miejscu w którym nikogo nie znałam.