Kreatywny zestaw do robienia biżuterii

Moja siostrzenica kończy niedługo pięć lat i z tej okazji siostra szykuje dla niej przyjęcie niespodziankę. Z racji tego, że na razie jest to jedyne dziecko w naszej najbliższej rodzinie, wszyscy traktują małą jak swoje oczko w głowie. Ja również. Dlatego chciałam kupić jej na urodzin coś, co bardzo ją ucieszy i pozwoli rozwijać jej pasję. Moja siostrzenica od jakiegoś czasu zaczęła projektować ubrania oraz biżuterię. Postanowiła zostać w dorosłym życiu projektantką mody. Najbardziej przypadły jej do gustu wszelkiego rodzaju ozdoby.

Zestaw dla małej projektantki biżuterii

wieloelementowy zestaw do tworzenia biżuteriiKiedy moja siostra urodziła córkę, od razu się w niej zakochałam. Jest to moja jedyna siostrzenica, dlatego pewnie tak bardzo ją rozpieszczam, ku małemu niezadowoleniu ze strony mojej siostry. Od jakiegoś czasu dziewczynka zaczęła mocno interesować się modą. Jej wielką pasją stało się rysowanie projektów strojów oraz biżuterii. Projektowanie biżuterii jest jej ulubionym zajęciem. Postanowiłam, więc, wprowadzić jej marzenia o zostaniu projektantką biżuterii w życie. Kupiłam jej z okazji piątych urodzin wieloelementowy zestaw do tworzenia biżuterii, który jest dodatkowo pięknie zapakowany z drewnianą skrzynkę. Każdy rodzaj koralików ma oddzielną przegródkę. Dodatkowo do wyboru jest mnóstwo sznurków oraz gumek, na które można nawlekać koraliki. Zestaw dedykowany jest dla dziewczynek w przedziale wiekowym od pięciu do ośmiu lat, dlatego mam pewność, że idealnie będzie pasował mojej siostrzenicy. Dzięki temu zestawowi moja siostrzenica będzie nie tylko rysować naszyjniki czy bransoletki, ale też tworzyć jej w rzeczywistości. I co najważniejsze, będzie mogła je zakładać, co też uwielbia robić. Często podbiera mojej siostrze biżuterię i udaje, że jest księżniczką. Teraz będzie miała swoją biżuterię. Taki zestaw do tworzenia biżuterii prowokuje też do spędzania wspólnie czasu z dzieckiem. Tworzenie z nim biżuterii może okazać się bardzo przyjemnym zajęciem, za które nasza pociecha będzie nam niezmiernie wdzięczna. Już nie mogą doczekać się dnia urodzin mojej siostrzenicy, kiedy to będę miała okazję podarować jej prezent.

Kiedy kupuje najbliższym prezenty, to staram się, żeby były one praktyczne i w jakiś sposób powiązane z pasją bliskiej mi osoby. Nie inaczej postąpiłam przy okazji zbliżających się urodzin mojej siostrzenicy. Z tej okazji kupiłam jej zestaw do robienia bransoletek. Będzie on w jakimś stopniu realizacją marzeń siostry o zostaniu projektantką mody. Od jakiegoś czasu regularnie projektuje ona nie tylko ubrania, ale też biżuterię.