Ładna obroża dla psa

 

W końcu udało mi się namówić mojego kochanego męża na wymarzonego przez całą rodzinę psa. Nie będzie to z pewnością duży pies, nasze mieszkanie jest bowiem bardzo małe, ale z pewnością będzie najbardziej szczęśliwy. Już w najbliższy weekend wybieramy się razem do schroniska, aby wybrać czworonoga, który z nami zamieszka. Już nie mogę się doczekać tej chwili. Nie wspominając o naszych dzieciach, które po prostu są w siódmym niebie. Wszyscy już od dawna marzyliśmy o psie, wiadomo, że pies to obowiązki, ale zdecydowaliśmy, że gotowi jesteśmy się ich podjąć.

Piękna obroża z kokardką

modna obroża z kokardką dla psaTymczasem zaczęliśmy się już po woli przygotowywać do przyjęcia naszego nowego domownika. Kupiliśmy legowisko i dwie miski – jedną na jedzenie, a drugą na picie. Ponadto kupiliśmy wiele różnych smakołyków, specjalną szczotkę do czesania psów oraz masę zabawek dla szczeniaka (mam nadzieję, że uda nam się wziąć młodego pieska). Obroży na razie nie kupujemy, podobnie smyczy, ponieważ nie wiemy jeszcze, jakiej wielkości będzie nasz piesek. Zrobiliśmy jedynie rekonesans, aby zorientować się, co jest dostępne w sklepach. Szczególnie spodobała nam się bardzo modna obroża z kokardką dla psa niewielkich rozmiarów. jest czerwona, w moim ulubionym kolorze i do tego ma piękną czerwoną kokardkę z przodu. Do tego jest wyposażona w czerwone światełka, dzięki czemu łatwiej jest zlokalizować pieska po zmroku. Obie z córką od razu zakochałyśmy się w tej obroży i postanowiłyśmy, że jeżeli tylko będzie w odpowiednim rozmiarze dla pieska, który do nas trafi, właśnie taką obroże dla niego kupimy. Jest dostępna w bardzo korzystnej cenie. Oczywiście w sklepie były także inne kolory tych obroży, jednak nam najbardziej spodobała się czerwona. Już widzę oczyma duszy, jak pięknie nasz piesek będzie w niej wyglądał. Na pewno będzie bardzo dumnie w niej paradował podczas spaceru, jest to w końcu ostatni krzyk psiej mody. rzeczywiście widziałam całkiem dużo niewielkich psów właśnie w takich ładnych obróżkach z kokardkami. Na pewno taka obroża bardzo podoba się wszystkim psim elegantom i elegantkom.

Wybór obroży dla nowego pieska to bardzo poważna, sprawa. Ważne jest, aby obroża była wygodna i trwała. Nie powinno być żadnego ryzyka, że obroża się rozepnie lub zerwie, ponieważ wtedy piesek mógłby gdzieś uciec i się zgubić. Ważne jest, żeby pies się w niej dobrze czuł, a nie próbował ją z siebie zdjąć zamiast spacerować. Fajnie byłoby jednak, gdyby była ładna, jest tak duży wybór, że każdy na pewno znajdzie coś dla swego pupila.