Lustra frazowane na wymiar- kunsztowna elegancja

 

Trudno wyobrazić sobie życie bez lustra. Nie można wyobrazić sobie domu bez lustra. Lustra towarzyszą nam w codziennym życiu. Oglądamy się w nich codziennie. Lustra towarzyszą nam każdego dnia. Pełnią także funkcję dekoracyjną. Lubujemy się w elegancji i luksusie. Piękne obramowane lustro sprawia, że czujemy się lepiej.

Frazowane lustra- elegancja na wymiar

eleganckie lustra fazowane na wymiarKażdy wie, jak ważnym elementem życia są lustra. Wiedzą o tym szczególnie kobiety, które często przeglądają się w nim, robiąc sobie makijaż. Przeglądamy się w nim przed ważnymi spotkaniami, pójściem do pracy czy szkoły. Lustra mogą stanowić istotny element dekoracyjny wnętrza, pełniąc funkcję ozdobną. Czasem trudno dopasować standardowe modele dostępne w sklepach do wnętrza mieszkania. Producenci dostosowują się do potrzeb klientów. Wielu z nich wyrabia lustra na wymiar. Istnieje wiele rodzajów luster. Szczególnym powodzeniem cieszą się lustra fazowane. Lustra tego typu wykorzystuje się jako lustra dekoracyjne, wolnostojące, ścienne czy łazienkowe. Klienci często kupują eleganckie lustra fazowane na wymiar. Czym są lustra fazowane? Fazowanie zeszlifowanie krawędzi szkła na różnego rodzaju szerokość dające efekt załamania szkła. Wspomniane szlifowanie stanowi element ozdobny. Lustra takie bardzo dobrze komponują się z wnętrzem domu czy mieszkania. Fazowanie stanowi doskonałą elegancję oraz kunszt. Nadaje pomieszczeniom walory estetyczne. Cechy krawędzi luster fazowanych to polerowanie oraz załamanie. Faza dosłownie oznacza załamanie. Na krawędziach luster fazowanych widoczne jest rozszczepienie światłą. Odbijając się pod innym kątem niż główna tafla szkła, otrzymują formę kryształu. Z tego powodu lustra z fazowanymi krawędziami zwane są kryształowymi. Lustra fazowane można wyrabiać z różnego typu szkła. Wśród tych typów można wyróżnić: szkło tradycyjne, hartowane czy bezpieczne. W ofercie często można znaleźć również piaskowanie. Piaskowanie to wyjątkowa obróbka szklarska zapewniająca elegancki wygląd. W sprzedaży często dostępne są lustra z fazowanymi ramami. Rama fazowana zbudowana z elementów szkła leżących pod różnym kątem wpływa na elegancki wygląd wnętrza. Efekt rozproszenia światła wygląda zjawiskowo. Lustra mogą mieć piękne wzory w postaci zagłębień prowadzonych wzdłuż szerokości tafli. Zagłębienia pełnią funkcję dekoracyjną. Jak już wspomniano, produkuje się również lustra na wymiar. Producenci są w stanie spełnić niemal każde życzenie klienta. Są w stanie wyrabiać lustra różnej wielkości i szerokości. Do wyboru, do koloru. Są w stanie stworzyć małe lustra łazienkowe, jak i takie, które zajmują całą ścianę.

Lustra frazowane sprawiają, że wnętrza pomieszczeń wyglądają luksusowo. Świetna gra kolorów sprawia, że chcemy częściej przeglądać się w lustrze. Dobre lustro sprawia, że czujemy się lepiej. Gustowne lustra wprawiają w zachwyt każdego, kto się w nich przegląda.