Markowe okulary w Krakowie

 

Podczas okresowego badania dopuszczającego do pracy okazało się, że mam wadę wzroku. Z początku bardzo się tym zmartwiłam, zawsze szczyciłam się swoim doskonałym wzrokiem. Poza tym już od najmłodszych lat szkolnych nie znosiłam okularów, uważałam noszenie okularów za poważny defekt urody i nigdy nie wyobrażałam sobie, że sama w końcu również je na nos założę. Okazało się jednak, że to właśnie wada wzroku jest źródłem moich nasilających się ostatnimi czasy bólów głowy. Teoretycznie mogłabym spróbować z soczewkami kontaktowymi, ale jakoś tego nie czuję.

Tanie okulary marki Ray Ban

okulary ray ban w KrakowieNa początku byłam więc mocno podłamana, jednak po kilku dniach przyzwyczaiłam się do tej myśli. Poza tym zwierzyłam się z mojego problemu mężowi i on mnie pocieszył i powiedział, że na pewno będę świetnie wyglądała w okularach. Zaproponował, abyśmy razem wybrali się do optyka, aby wybrać odpowiednie oprawki, na co przystałam z radością. Sprawdziliśmy, w którym salonie optycznym dostępne są okulary Ray Ban w Krakowie i okazało się, ze nawet obok nas znajduje się optyk z bardzo korzystną ofertą sprzedaży oprawek tej marki. Ponieważ w międzyczasie sprawdziłam w kadrach w mojej firmie, że dofinansowanie do zakupu okularów przy posiadanym od optyka zaświadczeniu jest całkiem znaczne i wiedziałam już, że nie będę musiała na okularach oszczędzać. Dlatego pomyślałam, że skoro już muszę nosić okulary, niech chociaż będą to okulary kultowej marki Ray Ban, która jest chyba obecnie najmodniejszą marką okularów w naszym mieście. Ku mojej radości okazało się, że bardzo wiele oprawek mi się podoba i ja sama w bardzo wielu z nich doskonale się prezentuję. Tak więc wybór był dość trudny. Z pomocą męża udało mi się w końcu wybrać oprawki, w których wyglądałam najlepiej. Po dokonaniu odpowiednich pomiarów ruszyłam do domu z kwitkiem koniecznym do odbioru okularów. Będą one gotowe maksymalnie za tydzień i już nie mogę się doczekać, kiedy je odbiorę. Są to naprawdę piękne oprawki i ja naprawdę świetnie w nich wyglądam, chociaż mnie samej ciężko jest w to uwierzyć.

Wybór odpowiednich oprawek do okularów jest bardzo poważną kwestią. W salonach optycznych znajdziemy oprawek zatrzęsienie, w różnych wzorach i kolorach, jednymi z najpopularniejszych obecnie są okulary marki Ray Ban. W ofercie marki jest bardzo dużo oprawek pasujących do każdej niemal twarzy, muszę przyznać, że ja sama niemal w każdej oprawce tej marki wyglądałam doskonale. Gotowe okulary Ray Ban są dość znacznym wydatkiem, jednak naprawdę warto za nie zapłacić.