Maskowanie stołów dzięki pokrowcom

Brzydka oprawa stolików i stołów może zepsuć postrzeganie nawet najlepszej imprezy. Obdrapane kanty, porysowane blaty oraz stare, nieodnowione drewno może skutecznie odstraszyć. Zakup nowych stołów to jednak nie lada wydatek. Czy jednak trzeba wydawać tak dużą ilość pieniędzy? W sali bankietowej lub weselnej jest ich przecież na pewno kilka lub kilkanaście. Na szczęście istnieje sprawdzony sposób, aby zamaskować wady starych mebli. Na obecnym rynku dostępnych jest wiele rodzajów pokrowców na stoły, które skutecznie mogą odmienić styl uroczystości.

Wysoka jakość pokrowców elastycznych

pokrowce elastycznePrezentacja stołu przyciąga uwagę gości. Muszą się one zatem dobrze reprezentować, aby zachęcić ich do konsumpcji i miłych rozmów. Szczególnie dużą popularnością na rynku cieszą się  pokrowce elastyczne. To bez wątpienia zasługa ich unikalnych właściwości. Wykonane są z wysokiej jakości poliestru z dodatkiem elastanu. Wysoka gramatura materiał powoduje, iż nie prześwitują nawet jeżeli są poddanie intensywnemu naświetleniu. Materiał z którego są wykonane odpowiada także za łatwość użytkowania. Dzięki wysokiej elastyczności można je łatwo założyć na dany stół. Stoły mogą nawet nieznacznie różnić się pomiędzy sobą wielkością i rozmiarami, a uniwersalny pokrowiec będzie dobrze prezentował się zarówno na tych mniejszych, jak i większych. Materiał nie ulega łatwo zagnieceniu. Nie trzeba ich nawet prasować. Jego czyszczenie i pranie też nie wymaga specjalnych środków chemicznych. U podstawy pokrowca znajduje się zazwyczaj stopka ściągająca, która jest wzmocniona dodatkowymi ścięgnami. Dzięki niej pokrowiec zawsze dobrze się prezentuje i nawet po wielu użyciach i praniach nie traci swojej funkcjonalności. Temperatura prania w wysokości 40 stopni z powodzeniem wystarczy do pozbycia się wszelkich zabrudzeń. Na rynku dostępne są także różne kolory pokrowców oraz nakładki na stół. Najczęściej klienci wybierają klasyczne pokrowce białe lub czarne i za pomocą różnokolorowych nakładek ożywiają wnętrze i dopasowują stoliki pod kątem kolorystycznym do innych dekoracji.

Dana uroczystość jest oceniana przez obecnych na niej gości szczególnie pod kątem estetyki wnętrza. Aby zamaskować wszelkie niedoskonałości warto zainwestować w pokrowce elastyczne na stoły. Dzięki nim można zyskać także na większej stylowości i elegancji wnętrza, która na pewno zostanie pozytywnie oceniona przez gości. Ogromną rolę odgrywa także materiał z którego wykonany jest pokrowiec. Poliester z elastanem zapewni zdecydowanie większą funkcjonalność i łatwość użytkowania.