Mój własny salon sukien ślubnych w Białymstoku

 

Od dziecka interesowałam się modą. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, gdzie mnie to poniesie, ale miałam wielkie oczekiwania i ambicje. Ukończyłam studia z wyróżnieniem i znalazłam pracę w lokalnym salonie sukien ślubnych. To był początek mojej małej kariery i wejście w samodzielne dorosłe życie.

Właścicielka salonu sukien ślubnych

salon sukien ślubnych w białymstokuŻycie pracownika salonu sukien nie było kolorowe. Fascynowało mnie pomaganie kobietom w poszukiwaniach tej jedynej sukni. Szybko się jednak okazało, że biznes kieruje się swoimi prawami i dostałam nakaz z góry, które modele mam polecać do sprzedaży,a których nie. Moją szefową nie interesowało uszczęśliwianie klientek tylko sprzedaż. Nie rozumiałam tego wcale, ale praca była mi potrzebna. Po jakimś czasie okazało się, że daleka krewna w spadku pozostawiła mi niewielki lokal w jednej z dzielnic Białegostoku. Zamierzałam go sprzedać i zapomnieć o sprawie, ale jakiś głosik w głowie podpowiadał mi, żebym wykorzystała okazje na zmianę życia. Skoro miałam już swoje lokum to czemu by nie spróbować działalności na własną rękę. Rodzina mocno mnie wspierała i pomagała. Mój wybór padł na własny salon sukien ślubnych w Białymstoku. W tym miałam jakiekolwiek doświadczenie. Zwolniłam się z aktualnej pracy i zaczęłam działać na swoich warunkach. Z początku było trudno, ale czas robi swoje i teraz mój salon na prawdę coś znaczy w mieście. Mamy sporo klientek, które mogą u nas spełniać swoje zachcianki. Zatrudniłam projektanta, który wykonuje specjalne zamówienia. Współpracuje ze znanymi markami w świecie ślubnej mody. Po prostu robię to co kocham i jestem z tego dumna. Wiecie jaką radość sprawia mi widok uśmiechniętych kobiet, które na widok swoich odbić w lustrze doznają zaniemówienia,a czasem nawet wzruszenia. Takie chwile utwierdzają mnie w przekonaniu, że znam się na tym co robię i jestem w tym najlepsza. Jak mówiłam od dziecka interesuje się modą, a tutaj ta pasje przerabiam w coś wspaniałego.

W moim salonie znajdzie się suknia dla każdej kobiety, nie zależnie od jej wyglądu, postury czy finansów. Biznes jest ważny, ale nie najważniejszy i tą zasadą staram się kierować swój salon sukien ślubnych w Białymstoku. Mam nadzieje rozwijać się dalej oraz nadal łączyć pasje z pracą. Aktualnie zaczynam wdrażać w życie projekt sklepu internetowego,a co dalej się zobaczy.Mam nadzieje rozwinąć działalność i dalej uszczęśliwiać przyszłe panny młode. Krok w stronę własnej działalności był najlepszą decyzją w moim życiu i cieszę się, że wtedy miałam na tyle rozumu, aby go wykonać.