Moja przygoda z dietą pudełkową

 

W zeszłym roku obiecałam sobie, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby wreszcie pozbyć się nadprogramowych kilogramów, które zdołały się uzbierać na przestrzeni lat pracy za biurkiem. Nie chciałam, aby siedzący tryb pracy stanowił dla mnie wymówkę dlatego zaczęłam sporo czytać na temat tego, co mogę zrobić, aby skutecznie schudnąć i tak właśnie dowiedziałam się o istnieniu diety pudełkowej.

Przepyszne diety na dowóz z Poznania

dieta na dowóz w PoznaniuDopóki nie zaczęłam pracy w biurze miałam nienaganną sylwetkę. Często się ruszałam, ale też wyjeżdżałam zagranicę do pracy co wiązało się z podwyższoną aktywnością fizyczną, więc wówczas czułam, że mogę sobie pozwolić na duże ilości niezdrowego jedzenia, skoro i tak to spalę podczas dnia. Niestety moje myślenie okazało się dla mnie zgubne ponieważ kiedy w końcu udało mi się znaleźć pracę w moim zawodzie niezdrowe przyzwyczajenia sprawiły, że zaczęłam tyć. W dodatku w pracy nie mamy zbyt dużo czasu na to, aby iść do restauracji na obiad gdzie jeszcze dodatkowo trzeba czekać na posiłki, więc zastępowałam je po prostu fast foodami. Dlatego, gdy dowiedziałam się czym jest dieta na dowóz w Poznaniu zmotywowało mnie to do pracy nad sobą i przede wszystkim do porzucenia złych nawyków żywieniowych. Firma, którą sobie wybrałam miała naprawdę bardzo bogatą ofertę dietetyczną, ale najbardziej spodobało mi się to, że istniała możliwość zaznaczenia w formularzu składników za którymi się nie przepada dzięki czemu w przyszłości unikało się potencjalnych niesmakujących nam posiłków. Ponadto możliwość konsultacji z dietetykami oraz ich ogromna pomoc jeszcze bardziej upewniły mnie w przekonaniu, że postępuję słusznie. Już pierwszego dnia bycia na diecie pudełkowej zrozumiałam, że był to genialny wybór. Nigdy wcześniej nie jadałam tak różnorodnie, tak niebanalnie i jednocześnie tak do syta. Wreszcie mogłam sobie pozwolić w pracy na zdrowy i pożywny posiłek i co więcej, dzięki temu, że nie chodziłam głodna nie ciągnęło mnie tym samym do niezdrowego jedzenia. Po miesiącu zauważyłam pierwsze efekty diety zarówno na podłożu fizycznym, jak i psychicznym.

Za sprawą diety moje ciało niesłychanie się zmieniło. Przede wszystkim poprawiła się u mnie przemiana materii oraz stan mojej skóry. Z mojej twarzy zniknęły wszystkie niedoskonałości wynikające z niezdrowego trybu życia. Pierwszy raz w życiu zderzyłam się z sytuacją w której najadam się do syta, a jednocześnie chudnę, ale również nie sądziłam, że dieta może mieć tak duży wpływ na samopoczucie. Odkąd przerzuciłam się na zdrowe żywienie poprawiła się moja koncentracja i świeżość umysłu. Czuję się lekko, szczęśliwie i rzadziej cokolwiek wyprowadza mnie z równowagi.