Na konferencję hotel ze SPA

 

Nasz zakład pracy miał w niedalekiej przyszłości obchodzić okrągłą rocznicę. Miał to być bardzo szczególny czas, okraszony licznymi poprzedzającymi go sukcesami, które miały również zostać uczczone podczas zbliżającej się rocznicy. Aby nasza firmowa impreza była wyjątkowa, rozpoczęliśmy bardzo duże poszukiwania idealnego miejsca oraz całkowitej oprawy imprezy. Miało być dużo atrakcji, a miejsce bez wątpienia luksusowe i stylowe. Celowaliśmy raczej w klasykę i piękne zabytkowe wnętrz niżli nowoczesność. Znalezienie odpowiedniego miejsca oraz cała organizacja przypadła zaszczytnie mi – musiałam się tutaj wykazać.

Odpowiedni ośrodek hotelowy, SPA oraz sala konferencyjna

hotel spa konferencjeDostałam odpowiednie wytyczne co do miejsca, które miało zostać przeze mnie zarezerwowane. Na co dzień jestem bardzo aktywnym członkiem zarządu naszej firmy, także mogła o wszystkie w razie potrzeby dopytać. Trzeba tutaj zaznaczyć, iż były to okrągła dwudziesta rocznica zakładu pracy z branży telekomunikacyjnej, co niewątpliwe było dla mnie zaszczytem. Wszak to ja zostałam wybrana jako główny organizator imprezy. Moje priorytety jak wcześniej wspomniałam zostały ustalone, mam znaleźć odpowiedni – hotel spa konferencje, co w dzisiejszych czasach niestanowi raczej problemu. Czas był bardzo dogodny ponieważ było już grubo po sezonie. Jeżeli chodzi o podarunki i udogodnienia dla naszych pracowników – mieli oni wszyscy zostać zaproszeni w liczbie pięciuset trzydziestu czterech. Każda osoba miała dostać talon na SPA podczas naszego pobytu w hotelu. Dodatkowo zostały zamówione przeze mnie drobne podarki dla każdego, w formie – czekoladek z logo naszej firmy, wyprodukowanych na specjalne zamówienie, z ciemnej, belgijskiej czekolady, oraz ciekawej gry planszowej dla umilenia wieczorów. Duża sala konferencyjna w hotelu była największym wyzwaniem – mieli się tam zmieścić wszyscy pracownicy na uroczystym apelu. Czyli moje poszukiwania odpowiedniego hotelu miały właściwie jeden największy cel – ogromna sala konferencyjna. Ostatecznie udało mi się znaleźć tylko jeden obiekt hotelowy spełniający to kryterium. Zdecydowanie łatwiejsze byłoby to w okresie letnim za sprawą specjalnych namiotów okolicznościowych, które mogły posłużyć za salę.

Hotel został wybrany, posiadał on ogromną salę, która mieściła około sześćset osób. Był to stary odrestaurowany zamek z wielkimi komnatami. Dodatkowo hotel posiadał bardzo bogato wyposażone SPA, gdzie zakupiliśmy talony dla VIPów dla każdego naszego pracownika na cały pobyt w hotelu. Impreza były zaliczona bardzo pozytywnie.