Naturalny preparat wzmacniający

Wiele słyszymy na temat zdrowego stylu życia, nieobca jest nam profilaktyka zdrowotna. Działania te maja na celu zapewnienie człowiekowi długiego życia w zdrowiu, dobrym samopoczuciu oraz stosownej do wieku sprawności. Dzisiejsza medycyna stoi na bardzo wysokim poziomie i skutecznie radzi sobie z wieloma dolegliwościami które jeszcze do niedawna budziły lęk i nie zawsze kończyły się ozdrowieniem. Doskonałym wsparciem w walce z różnymi schorzeniami jest medycyna alternatywna. Ona również cieszy się powodzeniem i zyskuje coraz więcej zadowolonych pacjentów.

Dobowe zapotrzebowanie na chlorellę

naturalna chlorella - dawkowanieMedycyna alternatywna poza naturalnymi terapiami oferuje różnego rodzaju zabiegi, dużą gamę ziół i minerałów oraz witamin no i oczywiście znane wszystkim suplementy diety. Jednym z nich, cieszących się coraz większa popularnością jest chlorella, alga rosnąca w słodkich wodach Japonii. Przez wiele osób zwana też sekretem długowieczności. Z jej zdrowotnych właściwości korzystają nawet sportowcy, wegetarianie oraz weganie. Przede wszystkim jest nieoceniona w walce z wolnymi rodnikami. Hamuje wzrost i rozwój bakterii patogennych oraz wirusów i grzybów. Usuwa z organizmu metale ciężkie i toksyny. Wspomaga układ odpornościowy, zmniejsza podatność na infekcje. Pozytywnie wpływa na funkcjonowanie wątroby. Poprawia zarówno kondycję psychiczną jak i fizyczną co nie pozostaje bez wpływu na pamięć i koncentrację. Jak sami widzimy jest niezastąpiona w leczeniu wielu schorzeń oraz wzmacnianiu organizmu. Jeśli więc interesuje nas naturalna chlorella – dawkowanie możemy dopasować do samopoczucia oraz zapotrzebowania organizmu. Najczęściej przyjmuje się około sześciu tabletek na dobę. Dawka ta przyjmowana systematycznie przez okres nie krótszy niż sześć miesięcy zapewni nam dobre samopoczucie, wzmocni organizm i zminimalizuje rozwój patogenów. Tym bardziej, że jest ona bogatym źródłem witamin z grupy B oraz C, A i E, no i potasu oraz minerałów. Możemy ją zakupić w aptece, sklepie zielarskim lub przez Internet. Koszt zakupu nie jest duży i nie odbiega od ceny standardowych suplementów, natomiast skuteczność gwarantowana i potwierdzona przez tysiące zadowolonych pacjentów.

Zdrowie człowieka jest jego najcenniejszym dobrem. Powinno więc być właściwie pielęgnowane. To w jakiej kondycji psycho – fizycznej aktualnie się znajdujemy w dużej mierze zależy od nas samych. Dbajmy więc zarówno o siebie jak i o swoich bliskich. Z pewnością pomogą nam w tym ogólnie dostępne suplementy diety, w tym tak bardzo polecana chlorella. Mogą ją przyjmować osoby w różnym wieku, począwszy od małych dzieci aż do seniorów. Jest całkowicie bezpieczna i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.