Nietuzinkowy urodzinowy upominek dla siostry

 

Zbliżają się urodziny mojej siostry i czas pomyśleć nad prezentem. Nie mam póki co żadnego konkretnego pomysłu, ale mam nadzieję, że odnajdę inspirację w pewnym sklepie internetowym z ładnymi rzeczami. Niestety, ale mam ograniczone środki finansowe, bo udało mi się zaoszczędzić tylko sto złotych. Wiem, że w sklepach stacjonarnych ceny są dużo wyższe, niż w sklepach internetowych. Moja siostra uwielbia srebrną biżuterię, więc może poszukam eleganckich kolczyków albo bransoletek. Myślałam też nad grawerowanym wałkiem do ciasta, gdyż siostra bardzo lubi piec.

Bogata oferta sprzedażowa w sklepie internetowym

jaki prezent urodzinowy dla siostryWejdę zaraz na stronę internetową sklepu z ładnymi rzeczami i przejrzę dostępną ofertę. Mam szczęście, bo sklep oferuje trzydziestoprocentowe zniżki przy zakupach powyżej dziewięćdziesięciu dziewięciu złotych. Jestem miło zaskoczona tym, że sklep posiada bardzo bogatą ofertę. Produkty są podzielone na kategorie, co ułatwi mi szukanie odpowiedniego prezentu. Ciągle się zastanawiam, jaki prezent urodzinowy dla siostry mam wybrać. Sprawdzę w pierwszej kolejności dział z elegancką, srebrną biżuterią. Mogę przy użyciu filtru zaznaczyć kwotę, do jakiej będzie wyświetlana biżuteria. Okazuje się, że srebro musiało spaść na wartości, bo kolczyki i łańcuszki są naprawdę tanie. Szczególnie wpadła mi w oko delikatna, kobieca bransoletka o splocie, który wygląda, jakby był skręcony. Bransoletka kosztuje czterdzieści złotych, więc dobiorę do niej trzy zawieszki, które są bardzo tanie. Jeśli chodzi o motyw zawieszek, to zdecyduję się na grawerowane serduszko, rower i trumnę. Na serduszku będzie widnieć napis: ,,dobrze, że jesteś”, znaczek pocztowy jest symbolem jej pasji, którą jest filatelistyka, a trumna stanowi metaforę przemijania. Za całe zamówienie zapłacę równo sto złotych, a po odjęciu trzydziestoprocentowego rabatu – tylko sześćdziesiąt sześć złotych. Za oszczędzone pieniądze dokupię ulubione czekoladki siostry i trzy czekolady, bo jest ona ogromnym łasuchem.

Zamówiłam srebrną bransoletkę z trzema eleganckimi zawieszkami i jestem z tych zakupów bardzo zadowolona. Uważam, że w tym sklepie jest szeroki wybór ciekawych rzeczy. Nawet, jeżeli ktoś chciałby znaleźć coś wyjątkowego dla mężczyzny, to jest także dział męski. Kategorie są rozmaite: od bielizny, sprzętu budowlanego, po przyczepy kempingowe. Przesyłka jest darmowa, co daje kolejną oszczędność w wysokości dwudziestu dwóch złotych. Będę na nią czekać czterdzieści osiem godzin. Zwrotów towarów można dokonywać do dwóch tygodni od dostarczenia przesyłki.