Papiery satynowe na zaproszenia ślubne i wizytówki

 

Arkusze gładkiego papieru satynowego, wykorzystywane są w druku laserowym i wielokolorowym. Ten rodzaj papieru sprawdza się znakomicie w zaproszeniach ślubnych, na kartach okolicznościowych, jako element kampanii reklamowych i papier na wizytówki. Satynowy blok dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych: w białym, kremowym, złotym, czerwonym, kolorowym. Można dostać format satynowych kartek A3 i A4 i gramatury powyżej 100 g: 160, 250, 300. Opłaca się zakup całej ryzy jeśli planujemy wykorzystanie potencjału satynowych kartek.

Ryza satynowego papieru do druku laserowego

papiery satynoweNowoczesne i eleganckie materiały drukowane są na wyszukanych kartkach dobrej jakości. Papiery satynowe sprzedawane są w wydajnych ryzach po 150, 250, a nawet 500 arkuszy. Dostaniemy arkusze w formacie A 3 i A4. Satyna doskonale sprawdza się w druku kartek okolicznościowych i zaproszeń weselnych. Również laserowy druk wizytówek może z powodzeniem wykorzystywać wspaniałe właściwości satynowych papierów. Warto zadać sobie pytanie, czym wyróżnia się papier satynowy na tle innych papierów do drukarek laserowych i atramentowych. Przede wszystkim jest gładki, daje szerokie możliwości zastosowania, zwłaszcza tam, gdzie chodzi o jakość. Jest droższy od zwykłego, białego papieru ksero. Wyższa cena wynika także z wysokiej gramatury. Duża objętość papieru ma związek z zastosowaniem w obustronnym zadruku. Na wizytówkach, ulotkach, ofertach reklamowych i produktowych, papier nie może przebijać. Takie warunki spełnia bezdrzewny papier satynowy. Papiery satynowe stały się popularne głównie w korespondencji i drukach biznesowych. Są synonimem luksusu i wysokiej jakości. Wielorakie zastosowania papierów satynowych sprawdziły się także w druku zaproszeń i kart okolicznościowych, podziękowań a także dyplomów. Wszędzie tam, gdzie istotna jest jakość i elegancja, satynowy blask i gładka powierzchnia zyskują sobie wiernych klientów. Za ryzę zapłacimy w zależności od ilości kartek. Do wielostronicowych wydruków proponuje się ryzę 500 sztuk.

Jakość papierów do drukarek atramentowych i laserowych, am istotne znaczenie. Do okolicznościowych druków oraz dla biznesu, polecane są papiery satynowe. To rodzaj papierów bezdrzewnych, o gładkiej powierzchni. Ich zaletą jest fakt, że świetnie sprawdzają się w dwustronnym zadruku. atrament nie przebija przez stosunkowo gruby papier o gramaturze ponad 100 g. Satynowe papiery nadają się także do kopert i dyplomów oraz certyfikatów rozdawanych uczestnikom szkoleń branżowych.