Pierogi z linii jak domowe

 

Od wielu już lat mam swoją własną działalność gospodarczą. Zajmuję się wyrobami garmażeryjnymi, zatrudniam przy tym ponad sto siedemdziesiąt cztery osoby. Firma jest duża i wieloletnią tradycją. Gotujemy według receptur naszych babć. Klienci bardzo chwalą nasze produkty. Niespełna cztery lata temu wkroczyliśmy na nowe zachodnie rynki i eksportujemy nasze pyszne wyroby do unii europejskiej. W przyszłym roku planujemy dwa nowe rynki – Stany Zjednoczone oraz daleki wschód – Chiny oraz Japonię. Cały biznes rozwija się bardzo dobrze, nie możemy narzekać. Konkurencje jest niewielka, a my świetnie sobie radzimy.

Dodajemy pierogi z linii do naszej ogromnej oferty

linia do gotowania pierogówJednakże, w pewnym momencie i u nas przyszedł czas na zmiany. Dotychczasowa nasza oferta obejmowała – mrożone warzywa oraz owoce, warzywa na patelnię, krokiety z kapustą i grzybami, krokiety z mięsem, gołąbki standardowe w sobie grzybowym lub też pomidorowym, gołąbki staropolskie, różne barszcze – białe, czerwone, żury, pakowane zapiekanki, hot-dogi i hamburgery, owoce morza oraz różnego rodzaju pizze. Teraz musieliśmy wprowadzić nowe produkty, dlatego też potrzeba na była linia do gotowania pierogów. Takie też hasło wpisałam w najpopularniejszą wyszukiwarkę w internecie i przed moimi oczami pojawiły się miliony wyświetleń. Były tam kompleksowe linie do gotowania pierogów używane, nowe, czy też prosto od producentów. Sprawdziłam wszystkie oferty po kolei. Udało mi się szybko znaleźć najkorzystniejszą dla nas, zdecydowałam skontaktować się z producentem linii do produkcji i przygotowywania żywności. Na całe szczęście producent ten, a raczej jego magazyny zlokalizowane były nieopodal naszego. Około siedemnastu kilometrów na zachód. Pojechałam tam i miałam możliwość obejrzenia całej oferowanej linii produkcyjnej do pierogów na żywo. Otrzymaliśmy również bardzo korzystny rabat konsumencki. Bardzo szybko załatwiliśmy wszystkie formalności, a całą naszą współpracę wspominam bardzo dobrze. Jeżeli będziemy potrzebować kolejne linii do gotowanie innych potrwa, na pewno skorzystam z usług poznanego przeze mnie producenta.

Od teraz produkujemy miliony ton pierogów rocznie. W naszej ofercie znalazły się tradycyjne – pierogi z mięsem, pierogi z kapustą i grzybami, pierogi na słodko z białym serem, pierogi ruskie, pierogi z borówkami i śmietaną. A także trochę egzotycznych pierogowych potraw, takich jak – pierogi meksykańskie, pierogi z kaszą i kozim serem, pierogi z pikantnym nadzieniem ala chińskie, czebureki, pierogi ze szpinakiem i łososiem i wiele innych.