Polecany druk 24h

 

W większości przypadków firmy, z którymi współpracujemy działają raczej stacjonarnie i mają ustalone godziny pracy, dlatego nasz szef tym bardziej był usatysfakcjonowany, że znalazłem dla niego bardzo dobrą drukarnię, która otwarta jest całą dobę. Dzięki temu nie będziemy musieli się specjalnie spieszyć, aby z jednej strony przygotowywać materiały graficzne do druku, a z drugiej aby je odbierać na przykład do godziny szesnastej, gdyż do tego czasu najczęściej otwarte są takie firmy.

Zlecenie na szybki druk

dobry druk 24hAby sprawdzić jakość oferowanych działań przez firmę szef stwierdził, że przetestujemy ją na przykładzie jednego pliku do druku, który już posiadaliśmy. Moim zadaniem było przesłanie do naszego opiekuna handlowego znajdującego się w firmie zewnętrznej, aby zlecić jak najszybciej druk w kilkudziesięciu sztukach. Dzięki temu ocenimy, czy firma faktycznie radzi sobie tak dobrze, jak to opisuje w różnych działaniach marketingowych, z którymi mieliśmy okazję się zapoznać. Dobry druk 24h jest jak widzicie bardzo dobrą usługą, ale zamierzałem jeszcze nie mówić ostatniego słowa, zanim nie odbiorę gotowych plików do druku, co miało nastąpić na drugi dzień. Zdziwiłem się, że faktycznie są takie krótkie terminy realizacji, ale może mamy jakieś specjalne względy dlatego, że skorzystaliśmy z możliwości współpracy przez polecenie. Teraz jednak wiemy, że dobry druk 24h zawsze jest taki bardzo sprawny. Z jednej strony nie mogłem się doczekać gotowych już materiałów drukowanych, które czekały na nas w siedzibie firmy, z drugiej wiedziałem, że na pewno będziemy z nich zadowoleni. Mi najbardziej zależało na tym, aby nasz szef był zadowolony. Jak dojechałem na miejsce po telefonie od pracownika drukarni widziałem, że nasze pliki wydrukowane zostały już dla mnie uszykowane, dzięki czemu nie musiałem tracić czasu. Jedyne, co musiałem zrobić, to sprawdzić, czy wszystko się zgadza. Podliczyliśmy więc z pracownikiem ilość i wszystko się zgadzało, a na pierwszy rzut oka jakość była bardziej niż zadowalająca.

Dobry druk 24h polecamy od tamtego momentu każdemu, ale też sami korzystamy bardzo często z usług tej firmy, która radzi sobie świetnie przy mniejszych i większych zamówieniach. Od tamtego momentu korzystamy bardzo często przy potrzebie drukowania różnorodnych folderów, katalogów informacyjnych, czy ulotek, które chętnie wykorzystujemy na co dzień. Dobry druk 24h można zlecić nawet przez internet, dzięki czemu nie musimy się stawiać osobiście w siedziby firmy i tracić czas na kontakt.