Polerowanie aut klientów

 

Jeśli zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wygląda praca w myjni samochodowej, gdzie oferuje się naprawdę różne usługo to dzisiaj wam odpowiem na parę pytań, które pojawiły się na moim blogu. Nie wiem, czy ktoś jeszcze gdzieś prowadzi bloga na temat na przykład polerowania lakieru, ale jeśli nie to dobrze – będę mieć więcej czytelników. Jak więc wszedłem w ten biznes i gdzie pracuję?

Praca przy polerowaniu samochodów

polerowanie auta w LubliniePodsumowując to wszystko na pewno wiedziałem, że każdy samochód będzie dla mnie sporym wyzwaniem. Przecież klienci muszą wyjeżdżać z naszej firmy niezwykle zadowoleni. Zadowolony klient do nas wróci i to właśnie było dla nas najważniejsze. Na pewno mógłbym polerowanie auta w Lublinie zlecić pracownikom z mniejszym stażem, a ja sam zająłbym się czymś innym, ale za bardzo chyba to lubiłem. Biorąc pod uwagę to, że pracowników na myjni samochodowej, gdzie pracowałem było sporo to na pewno można liczyć na pomoc z praktycznie każdej strony. Osoby, które dopiero rozpoczynają pracę z dnia na dzień jeszcze nie wiedzą, co ich czeka i ile faktycznie jst przy tym wsysztkim pracy. Na pewno nie można tak podjechać z ulicy i skorzystać z myjni – tak byo na pewno kiedyś. Dzisiaj wygląda to w ten sposób, ze trzeba się umówić odpowiednio wcześniej na przykład przez telefon, czy też przez internet. Na pewno jeśli kiedykolwiek będziecie chcieli korzystać z możliwości wypolerowanai swojego samochodu to zobaczycie, że faktycznie jest sporo klientów. Ja całe szczeście wybierałem sobie teraz zlecenia i bardziej bawiłem się tym, że codziennie przyjeżdżały zupełnie inne samochody. Jedne były faktycznie w idealnym stanie i nie wiem, czy takie polerowanie coś pomoże, ale inne z kolei po metamorfozie wyglądały zupełnie inaczej. Kiedyś wydawało się, że takie myjnie samochodowe osiągnęły wszystko. Dzisiaj jednak widzę, że produkty wykorzystywane się zmieniły oraz podejście pracowników, więc tak naprawdę właściciele samochodów mają sporo możliwości na co dzień.

Sprawdzając opcje, jakie mają kierowcy do wyboru na polerowanie lakieru na pewno będą one przyjazne i przystępne cenowo. Oczywiście my pracowaliśmy w małym miejscowości, dlatego też nie mogliśmy pozwalać sobie na duże ceny. Wiem jednak od swoich znajomych prowadzących ten sam biznes w mieście obok, większym o kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców, że tam ceny już są konkretne. Co najważniejsze kierowcy cały czas są zainteresowani polerowaniem, bo faktycznie efekt widać jak na dłoni i to praktycznie po paru godzinach.