Popularność niebanalnych koszul dla otyłych mężczyzn

 

Niestety, ale od kilku miesięcy borykam się z uciążliwym problemem. Tylko w ciągu trzech miesięcy przytyłam dwadzieścia kilogramów, co mnie zupełnie załamało. Tak samo przytył mój mąż. Wydaje mi się, że przyczyna tkwi w tym, iż to on zaczął gotować, ponieważ zrezygnował z pracy i zajął się prowadzeniem domu. Mój mąż uwielbia tradycyjną polską kuchnię, bardzo tłustą, na której czele stoi bigos z dużą zawartością boczku i swojska kiełbasa. Nie miałam wyjścia i zaczęłam jeść jego dania, co doprowadziło mnie do otyłości. 

Szeroki wybór niebanalnych koszul męskich dla otyłych

niebanalne koszule męskie dla otyłychNiedługo wybieramy się na bal karnawałowy i musimy dobrze się prezentować. Ja już zakupiłam odpowiednio dużą kreację, ale mój mąż ma problem z doborem koszuli. Przejrzałam oferty na stronie sklepu internetowego i znalazłam kilka ciekawych propozycji. Takie niebanalne koszule męskie dla otyłych są już w cenie od 200 złotych za sztukę. Koszule są bawełniane, co jest dodatkowym ich atutem. Mąż jest uczulony na sztuczne tworzywa, szybko się w nich poci, a ciało zaczyna go swędzieć. W dodatku, te ciekawe koszule są w różnych wzorach. Ja wybiorę dla niego koszulę w podłużne paski, gdyż będzie w niej wyglądał szczuplej. Koszula musi być ciemna, najlepiej czarna bądź granatowa. Wszystkie jasne koszule mąż oddał swojemu szczuplejszemu bratu. Najlepiej, aby koszula nie byłą wsadzona do spodni, bo to pogrubia. Koszula powinna swobodnie leżeć i nie być zbyt dopasowana, ani za szeroka. Dobrze, gdyby koszula miała kieszenie z przodu, bo one także optycznie zmniejszają sylwetkę. Tak naprawdę, dużo jest takich modowych trików, które pozwalają ,,zrzucić” zbędne kilogramy. Sama stosuje się do pewnych zasad, np. nie noszę obcisłych ubrań, ani jasnych spodni. Unikam także rzeczy błyszczących, beżowych rajstop, bluzek bez rękawów. Za to uwielbiam nosić paski, bo one podkreślają moją nieistniejącą talię i apaszki, które zasłaniają potrójny podbródek. Zamówię dla męża jeszcze dwie koszule z napisami, bo to też jest sposób na optyczne zmniejszenie sylwetki. Napisy przykuwają wzrok, odrywają uwagę od naszej nadwagi.

Tak naprawdę, można kupić nawet taniej taką niebanalną koszulę dla otyłych mężczyzn. Wystarczy dobrze poszukać na stronach internetowych. Nawet otyły mężczyzna może dobrze wyglądać. Ważne jest przede wszystkim dobre samopoczucie, które daje komfort i swoboda. Jednak najważniejsza jest akceptacja samego siebie, niezależnie od posiadanej wagi. Bez tego, nawet najbardziej dobrana koszula nas nie zadowoli.