Potrzebowałam fotografa na ślub

Zbliżał się mój wielki dzień. Od dłuższego czasu planowaliśmy z narzeczonym jak będzie wyglądał nas ślub. Większość rzeczy mieliśmy już wybranych i zarezerwowanych. Pozostało do uzgodnienia jeszcze kilka kwestii. Jedną z nich był fotograf ślubny. Przecież musieliśmy mieć pamiątkę z tego dnia. Zależało nam na tym, aby znaleźć kogoś profesjonalnego i kompetentnego. Interesowało mnie kompletna obsługa ślubu i wesela, a także wykonania ślubnej sesji zdjęciowej w studio fotograficznym i w plenerze.

Gdzie znaleźć najlepszego fotografa na ślub?

fotograf ślubŻadne z nas nie miało do tej pory doświadczenia z takimi fotografami i nie mieliśmy pojęcia kogo powinniśmy wybrać. Zresztą, w czasie aparatu w każdym telefonie komórkowym to nic dziwnego. Idąc zgodnie z duchem czasu, postanowiliśmy poszukać odpowiedniego fotografa w internecie. Wiedzieliśmy, że wtedy będziemy mogli zapoznać się od razu z opiniami na jego temat. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: fotograf ślub, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Wśród wielu ofert szybko rzuciło nam się w oczy jedno ogłoszenie fotografa ślubnego z naszej okolicy. Miał on wieloletnie doświadczenie na rynku oraz same pozytywne rekomendacje klientów. Klienci pisali, że tworzy on prawdziwe artystyczne fotografie, ma wiele pomysłów na ciekawe aranżacje, a przy tym zawsze słucha potrzeb swoich klientów. Klienci chwalili też niskie, przystępne ceny, jedne z najniższych na rynku. Zachęceni pozytywnymi komentarzami na jego temat postanowiliśmy zapoznać się z jego ofertą. Na stronie internetowej zamieścił on swoje portfolio. Rzeczywiście było dość imponujące. Jego zdjęcia bardzo nam się podobały. Cennik za kompleksową obsługę ślubu i wesela również napawał nas optymizmem, że uda nam się załatwić taniego i dobrego fotografa ślubnego. Pozostało najważniejsze. Fotograf musiał mieć wolny termin w dniu naszego ślubu. Zadzwoniliśmy pod podany numer telefonu i zapytaliśmy się o to. Szczęśliwie się złożyło, że miał on wolny termin w dniu naszego wielkiego dnia. Od razu zarezerwowaliśmy jego usługi.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego fotografa. Zrobił nam piękne zdjęcia, zarówno podczas sesji fotograficznej jak i podczas ślubu i wesela. W dość przystępnej, niskiej cenie dostaliśmy wiele zdjęć z czego część zdecydowaliśmy się wywołać, a pozostałe dostaliśmy na płycie CD. Bardzo podobała nam się również obszerna foto książka, którą dostaliśmy za niewielką dopłatą. Nic dziwnego, że ten fotograf miał takie dobre opinie klientów.