Praktyczne stoły do cateringu

Moja córeczka ma w już w najbliższym miesiącu urodziny. Zarówno rodzina mojego męża, jak i moja rodzina są bardzo liczne i poza tym planujemy zaprosić jeszcze kilkoro naszych znajomych, a także kilkoro najbliższych przyjaciół córki,m szykuje się więc naprawdę spora impreza. Na szczęście córka ma urodziny późną wiosna, zazwyczaj pogoda jest już wtedy bardzo ładna i możliwa jest organizacja imprezy w plenerze. W domu trudno byłoby nam zmieścić wszystkich gości, w naszym ogrodzie nie będzie z tym żadnego problemu.

Duże stoły cateringowe

cateringowe stoły składaneMamy bardzo duży ogród, rozłożymy w nim kilka kocyków, wystawimy na świeże powietrze krzesła z mieszkania, poza tym w ogrodzie również mamy kilka ogrodowych meli – powinno być dobrze. Jedyny problem jest z miejscem na jedzenie, Niestety nie mam tak dużych stołów, jakie są konieczne, aby postawić jedzenie dl atak dużej ilości gości. Przez kilka dni nad tym myślałam i wtedy wpadła mi do głowy genialna myśl – przecież na pewno możliwe jest wypożyczenie stosownych stołów. postanowiłam sprawdzić w internecie i rzeczywiście – okazało się, że można bez problemu w całkiem rozsądnej cenie wypożyczyć cateringowe stoły składane. takie stoły są bardzo wygodne i w sytuacji takiej jak moja są istnym wybawieniem. koszt wypożyczenia stołów na jedną dobre jest bardzo symboliczny, a dzięki temu mamy bardzo wygodne miejsce, na którym mogą się znaleźć wszystkie przygotowane na uroczystość potrawy, zaserwowane w formie szwedzkiego stołu. Nie mam w domu tak wielkich stołów, a na jedna imprezę, albo może i na więcej takich imprez, odbywających się jednak raz w roku, nie opłaca mi się kupować stołów. dlatego bardzo cieszy mnie możliwość ich wypożyczenia w tak korzystnej cenie. Jest to naprawdę doskonała sprawa i myślę, że będę korzystać z takiej możliwości w przyszłości podczas kolejnych dużych imprez. Na takim stole, które jest bardzo duży, zmieści się naprawdę sporo jedzenia, na rodzinną imprezę bez problemu wystarczy jeden, maksymalnie dwa stoły, na których można będzie zaserwować pyszne jedzenie w formie szwedzkiego stołu.

Kiedy organizujemy większa imprezę rodzinną, nie musimy martwić się o to, gdzie rozłożymy te wielkie ilości pysznego jedzenia, które planujemy podczas imprezy serwować. Na taką imprezę bez problemu możemy bowiem wypożyczyć jeden lub dwa składane stoły cateringowe. Wypożyczenie takich stołów to niewielki wydatek, stoły są naprawdę bardzo duże i zmieści się na nich sporo jedzenia. Dzięki takim stołom nasze przyjęcie będzie bardzo udane.