Praktyczne, wytrzymałe rzepy pasmanteryjne

 

Od kiedy tylko pamiętam bardzo interesowałam się modą. Kiedy rodzice pytali się mnie w dzieciństwie o to kim chciałabym zostać w przyszłości zawsze odpowiadałam, że marzę o tym, by zostać krawcową tak jak babcia. Z biegiem lat marzenie to ewoluowało, w liceum postanowiłam bowiem, że w niedalekiej przyszłości zostanę słynną projektantką mody. Obecnie z radością mogę napisać, że na swój sposób udało mi się spełnić swoje największe pragnie. Na studiach założyłam własną pracownię krawiecką, która stosunkowo szybko przekształciła się w dobrze prosperującą firmę oferującą szyte przeze mnie ubrania dla dzieci. 

Zalety wytrzymałych rzepów pasmanteryjnych

wytrzymałe rzepy pasmanteryjneModa dziecięca zawsze mnie na swój sposób interesowała. Do dziś uważam, że branża ta jest mocno niedoceniana przez innych projektantów, którzy często zapominają o tym, że dzieci również zwracają uwagę na to jak prezentują się ich ubranka. Doskonale zdaję sobie jednak sprawę z tego, że moda dziecięca powinna być również przede wszystkim praktyczna. Dlatego też do produkcji moich ubranek wykorzystuję często nieoczywiste materiały pasmanteryjne, które usprawniają ubieranie ubrań małym dzieciom. Wszystkie materiały regularnie kupuję w sprawdzonej przeze mnie pasmanterii internetowej, która oferuje produkty najwyższej jakości w bardzo dobrych cenach. Ostatnio zamówiłam tam m.in. wytrzymałe rzepy pasmanteryjne, które wykorzystałam do produkcji kurteczek sportowych dla dzieci. Zakupione przeze mnie rzepy od razu przypadły mi do gustu. Zapięcia te okazały się bardzo solidne i wytrzymałe, bardzo podobało mi się również to, że zakupione przeze mnie rzepy były grube, dzięki temu mogłam bez przeszkód przyszywać je również do niestandardowych materiałów takich jak skóra ekologiczna czy welur. Wybrane przeze mnie pasma wykonano w całości z  poliestrowej lamówki, do której przytwierdzono mikroskopijne haczyki, do których szczelnie przywierały rzepy. Na początku zdecydowałam się zamówić trzy podstawowe kolory rzepów. Pasma we kolorze czerni, bieli oraz błękitu tak bardzo przypadły mi do gustu, że szybko zaopatrzyłam się w inne warianty kolorystyczne, które planowałam wykorzystać do produkcji żeńskich ubranek.

Na samym końcu warto również wspomnieć o tym, że produkty te nie były drogie. Zakup rzepów nie nadwyrężył więc mojego budżetu, dzięki czemu mogłam pozwoli sobie na zamówienie większej ilości materiałów. Wykorzystane przeze mnie zapięcie okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Rzepy pokochały nie tylko dzieci, ale również ich rodzice.