Prezent z grawerem

Niedługo dzień ojca i wiele osób będzie szukało inspiracji na prezent dla swojego taty. W sklepach już można spotkać gotowe zestawy kosmetyków czy inne produkty dedykowane na to święto. Z roku na rok pojawia się w ofertach sklepów coraz więcej praktycznych, a przy tym oryginalnych gadżetów. Mimo tak ogromnego wyboru, miałam dosyć duże wyzwanie co kupić swojemu tacie. Na szczęście mój tata nieświadomie zainspirował mnie, jak byłam u moich rodziców w domu w ostatni weekend. 

Kufel do piwa pomysłem na prezent

kufel do piwa z graweremCo roku pojawia się mnóstwo okazji do tego, żeby podarować drugiej osobie jakiś prezent. Są to nie tylko urodziny, imieniny czy też święta, ale też dni dedykowane różnej grupie osób. Mamy więc dzień matki, ojca, babci, dziadka, dziecka i tak dalej. Jest tego dość sporo. Z racji tego, że rozpoczął się czerwiec, przed nami święto naszych ojców. W sklepach już pojawiło się mnóstwo upominkowych inspiracji. Mimo tego ja w żaden sposób inspirowana się nie czułam. Długo zastanawiałam się nad tym, co kupić tacie. I w końcu ona sam, nieświadomie, mi podpowiedział. Tata od jakiegoś czasu zaczął pasjonować się piwami. Raczej nie w kwestii picia, ale ich produkcji. Ma w planach spróbowania swoich sił w warzeniu piwa. Z czasem chce otworzyć własny browar regionalny. Ostatnio jak byłam w domu to tata tłumaczył mi, jak powinien wyglądać kufel do piwa, który najlepiej wydobędzie jego smak. Mówił też, że od jakiegoś czasu szuka i nie może nigdzie znaleźć. Tata nie jest zbytnio zaznajomiony z Internetem, wiedziałam, więc, że na pewno tam takich kufli nie szukał. Postanowiłam więc, że dam tacie kufel do piwa z grawerem, tak, żeby poczuł się jeszcze bardziej wyjątkowo. Bez trudu znalazłam kufel i zamówiłam wygrawerowaną na nim dedykację. Obecnie jest taka moda na personalizowane upominki i z tego, co się dowiedziałam, ludzie proszę o grawerowanie naprawdę przeróżnych przedmiotów codziennego użytku. Od biżuterii, przez kalendarze, aż po różnego rodzaju naczynia, tak jak to było w moim przypadku.

Czasami pomysły na prezent przychodzą niespodziewanie, trzeba tylko uważnie słuchać tego, co mówią nam nasi najbliższi. Ja w ten sposób dowiedziałam się, co kupić tacie. Okazało się bowiem, że nigdzie nie może zaleźć takiego specjalnego kufla do piwa. A ja go w Internecie szybko znalazłam. Żeby kufel stał się jeszcze bardziej wyjątkowy, zleciłam wygrawerowanie na nim inicjałów taty i drobnej dedykacji. Tata na pewno będzie szczęśliwy. Tym bardziej, że spakuje kufel w kartonowe pudełeczko.