Profesjonalne kosmetyki Alphanova

 

Nasza skóra jest największym pod względem powierzchni organem. Choć mogłoby się wydawać, że stanowi zamkniętą przestrzeń dla bakterii, to jednak mogą przez nią przechodzić szkodliwe substancje czy promieniowanie. Szczególnie szkodliwe dla naszego zdrowia jest promieniowanie słoneczne, które bez problemu przenika w głąb skóry i sieje spustoszenie na poziomie komórkowym. Dlatego też tak ważna jest skuteczna ochrona przeciwsłoneczna.

Jaki jest skład kosmetyków Alphanova 50?

kosmetyki alphanova 50Promienie słoneczne docierają na naszą planetę nawet, kiedy całe niebo jest zasłonięte chmurami. Z jednej strony jest ono pożądane, ponieważ powoduje produkcję witaminy D w naszym organizmie, ale z drugiej strony jest szkodliwe. Przeważnie nasza skóra jest w stanie się obronić przed promieniowaniem słonecznym maksymalnie przez kilkanaście minut, po czym staje się całkowicie bezbronna. Szczególnie narażone na poparzenia słoneczne są osoby z wrażliwą skórą i dzieci. To własnie one powinny używać zawsze podczas kąpieli słonecznej kremów z najwyższym filtrem przeciwsłonecznym. Kosmetyki Alphanova 50 są przeznaczone do codziennego stosowania dla każdego. Ze względu na skład, kosmetyki tej marki są polecane dzieciom. W sprzedaży są dostępne różne warianty tego produktu, z filtrami pięćdziesiąt, trzydzieści i dwadzieścia, dzięki czemu dopasujemy je do każdego typu skóry. Są bezzapachowa, więc nie ma ryzyka, że będą uczulać. Nie zawierają konserwantów, barwników, olejów mineralnych czy jakichkolwiek składników chemicznych. Krem z faktorem przeciwsłonecznym pięćdziesiąt, doskonale chroni przed promieniowanie UVA i UVB. Można go stosować podczas kąpieli morskich, ponieważ nie wpływa negatywnie na faunę i florę. Jednak trzeba pamiętać, aby po wyjściu z wody i osuszeniu ręcznikiem, nałożyć warstwę kremu. W celu zachowania pełnego zabezpieczenia przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, należy kosmetyk nakładać co kilka godzin i najlepiej zanim się wyjdzie na słońce. W jego składzie znajdziemy aż dziewięćdziesiąt dziewięć procent składników pochodzenia naturalnego, co jest rzadkością w takich kosmetykach.

Produkty marki Alphanova można kupić wyłącznie w aptekach. Są one całkowicie bezpieczne i hipoalergiczne, dlatego mogą z nich wszyscy korzystać. Dodatkowo są wzbogacone wyciągami roślinnymi i naturalnymi olejkami, które doskonale pielęgnują naszą skórę podczas ekspozycji słonecznej i nie pozwalają jej wysuszyć. Kosmetyki są dostępne w wersji lekkiego kremu, olejku w spray’u , chłodzącego żelu i mleczka.