Profesjonalny serwis AGD

 

Mieszkamy w naszym nowym mieszkaniu już od dobrych kilkunastu lat, tyle lat ma też nasz sprzęt AGD. Jest to sprzęt bardzo wysokiej klasy, a przynajmniej był taki, kiedy go kupowaliśmy. najwyższa klasa energooszczędności, najwyższa wydajność, najwyższa cena. przyznam szczerze, ze zapłaciliśmy za niego spore pieniądze, nie chcieliśmy bowiem na tak ważnej sprawie oszczędzać i kupować jakiegoś bubla. Jednak lata lecą i wszystko się zużywa i psuje. W końcu przyszedł czas i na naszą pralkę, która odmówił posłuszeństwa i z dnia na dzień przestała chłodzić.

Naprawa AGD w Gdańsku

serwis agd w GdańskuTo była katastrofa. ja wiem, że kiedyś ludzie sobie spokojnie radzili bez lodówek, ale teraz  naprawdę trudno jest przeżyć przynajmniej kilka dni bez tego sprzętu. Na szczęście była jesień, dni i noce były dość chłodne, wiec mogliśmy trzymać przynajmniej część jedzenia na balkonie. Jednak na gwałt trzeba było znaleźć jakiś porządny serwis AGD w Gdańsku, najlepiej taki, który działa bardzo szybko i którego pracownicy mogą dojechać do klienta, aby zdiagnozować usterkę i ewentualnie naprawić ja na miejscu. Dobrze byłoby też, żeby nie był zbyt drogi, aby ta naprawa nie wyszła nas drożej niż zakup nowej lodówki. Na szczęście udało nam się dość szybko znaleźć porządny serwis, kontakt dostaliśmy od znajomego, który bardzo chwalił sobie szybkość pracy i fachowość tego serwisu. Jak najszybciej więc skontaktowaliśmy się z tym serwisem i zamówiliśmy do domu fachowca, który miał nam naprawić pralkę. Fachowiec zjawił się już nazajutrz i bez zwłoki przystąpił do pracy. Okazało się, że jakaś tam drobna część zepsuła się w naszej pralce i z tego wynikły problemy z chłodzeniem. Pracownik serwisu na szczęście miał ze sobą odpowiednia część, jak sadzę jest to coś, co dość często się w lodówkach psuje. Diagnoza wraz z naprawieniem usterki zajęła mu ledwie pół godziny i już po tym niedługim czasie nasza lodówka znowu doskonale działała. Za usługę zapłaciliśmy śmiesznie małe pieniądze, zupełnie innej kwoty się spodziewałam, a tu taka miła niespodzianka.

Dobrze jest mieć kontakt do porządnego serwisu AGD, do którego można zwrócić się po pomoc w nagłym wypadku. Przecież w obecnych czas bez pralki, lodówki lub kuchenki nasz świat zaczyna się walić, a my musimy z trudem walczyć o przetrwanie. Dlatego warto jest wiedzieć, gdzie można bez wahania zwrócić się w takiej podbramkowej sytuacji po pomoc i uzyskać ja szybko i skutecznie. Najlepiej też, żeby nie trzeba było płacić jakichś ogromnych pieniędzy za naprawienie sprzętu.