Projekty wnętrz podobają się klientom

 

Zajmuję się projektowaniem jakiś czas. Skończyłam studia z wyróżnieniem i od razu wiedziałam, że będę chciała pracować w zawodzie. Wybierając kierunek studiów miałam mętlik w głowie. Nie wiedziałam co chcę w życiu robić. Wybór padł na projektowanie bo na ten kierunek wybierała się moja przyjaciółka. Stwierdziłam, ze skoro i tak nie wiem czym chcę się zajmować to spróbuję to co ona. Po kilku zajęciach coraz bardziej podobała mi się ta profesja. Odkryłam w sobie zapał do tego i wiedziałam, że będę chciała w tym działać. Na studiach mieliśmy wykwalifikowaną kadrę, która bardzo dużo swojej wiedzy nam przekazywała w ciekawy i interesujący sposób.

Projektowanie wnętrz jest interesujące

kompleksowe projektowanie wnętrz mieszkań - warszawaByły również organizowane ciekawe szkolenia, przygotowywaliśmy sporo projektów a także praktyki bardzo wiele mi dały. Wiedza teoretyczna jest ważna ale najważniejsza była praktyka. Było to przez nas ćwiczone właśnie w ramach praktyk w różnych firmach. Osoby mogły na własną rękę szukać sobie firm lub być skierowanym przez uczelnię. Kompleksowe projektowanie wnętrz mieszkań – warszawa jest bardzo popularne w dzisiejszych czasach wiele osób prowadzi swoje firmy i świadczy dla klientów takie usługi. Uważam, że warto być sobą w  tym wszystkim. Pracować w zgodzie ze swoim sumieniem. Nie udawać nikogo, nie naśladować. Niektórzy wymyślają jakieś projekty, które nie współgrają z klientami i wówczas jest to widoczne w trakcie współpracy. Mnie uczono żeby słuchać pomysłów klienta. Oczywiście nie wszystko pasuje, czy może być funkcjonalne w propozycji klientów ale trzeba umiejętnie przekonać go do czegoś innego. Kompleksowe projektowanie wnętrz mieszkań – warszawa właśnie na tym polega. Żeby wnętrza przygotowywane do klientów były funkcjonalne, spełniały także ich oczekiwania i były ładne, modne, eleganckie. Po studiach założyłam swoją firmę i powoli ją rozkręcałam.

Miałam na początku mało klientów i łapałam się każdej dorywczej pracy ale teraz po kilku latach jest już dobrze. Mogę tylko zajmować się przygotowywaniem projektów i spełniać się w tym. Pokochałam tą branżę i jestem wdzięczna mojej przyjaciółce, która zdecydowała się na ten kierunek. Agnieszka nie pracuje w branży ale to dzięki niej robię to co lubię i sprawia mi przyjemność. dzięki temu sporo zarabiam i mam kontakt z ciekawymi ludźmi. Przygotowuję projekty mieszkań ale także domów i firm. Ostatnio sporo działam właśnie w firmach i jest to dla mnie ciekawy projekt. Ważne, że mogę robić to co lubię i co mnie motywuję do nauki i działania.