Realizacja usług remontowych

Już od dawna planowaliśmy, że wiosną tego roku przeprowadzimy gruntowny remont mieszkania. Jednak z racji tego, że nie mieliśmy na samodzielny remont ani ochoty, ani siły, ani umiejętności, postanowiliśmy to zlecić specjalistom od usług remontowych. Poszukiwania odpowiedniej firmy nie były długie, bo koleżanka z pracy poleciła nam pana, który remontował jej mieszkanie – efekt tamtego remontu był wyśmienity, więc zdecydowaliśmy się bez wahania.

Specjalista od usług remontowych

usługi remontoweNasz fachowiec, pan Maciej, ma bardzo duże doświadczenie, jeśli chodzi o różne usługi remontowe. Zwykle wykonuje wszystko samodzielnie lub prosi o pomoc swoich dwóch szwagrów. Ucieszyło nas bardzo, że na pierwszym spotkaniu chciał usłyszeć od nas, jakie zmiany chcielibyśmy wprowadzić. Oczywiście ja miałam wizję totalnej rewolucji w wyglądzie naszego mieszkania! Pan Maciej cierpliwie wysłuchał wszystkiego, co chciałabym zmienić i ustaliliśmy szczegóły. Przede wszystkim trzeba było skuć stare płytki i położyć nową glazurę w łazience. Stara niestety była źle położona, przez co w niektórych miejscach ciągle gromadziła się wilgoć. Dodatkowo zdecydowaliśmy się też wymienić brodzik. W naszej nowej łazience dominuje kolor brązowy. Zyskałam również nowe, podświetlone i wysuwane lusterko powiększające, które jest niesamowicie przydatne podczas wykonywania makijażu. Kolejnym pomieszczeniem do remontu był salon. Zgodnie z radą pana Macieja zdecydowaliśmy się wyłożyć jedną ścianę płytkami, które wyglądają jak cegły. Dzięki temu salon zmienił charakter na zdecydowanie bardziej nowoczesny. Zmieniliśmy też podłogę. Zdecydowaliśmy się na deski dębowe, które są bardzo trwałe. Doskonale widać na nich naturalny wzór drewna. Podobne deski trafiły na podłogę również na balkonie. Nasz fachowiec ma znajomego stolarza i on wykonał dla nas ławkę na zamówienie, która stanęła na balkonie. Oprócz niej zrobił dla nas również drewniane donice, które można było zamontować na balustradach. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie zmniejszyliśmy powierzchni użytkowej balkonu. Ostatnim pokojem, w którym zrobiliśmy remont, była nasza sypialnia. Tam wymieniliśmy podłogę na bielone panele i zmieniliśmy kolor ścian. W rogu stanęła przesuwna szafa, w której mamy mnóstwo miejsca na przechowywanie ubrań. Jest tam też miejsce na wszystkie moje pary szpilek!

Nasz remont dobiegł końca i byliśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się powierzyć go specjaliście od usług remontowych. Doskonale wiemy, że bez umiejętności, ale też bez bardzo pomocnych rad naszego fachowca, ostateczny efekt nie byłby tak udany. Teraz możemy cieszyć się odświeżonym wnętrzem naszego mieszkania i z czystym sumieniem polecać pana Macieja znajomym.