Serwis ekspresów Saeco pozytywnie mnie zaskoczył

 

Od dawna biłem się z myślami co do tego czy warto kupić sobie urządzenie do robienia kawy zwane popularnie ekspresem. Przyznam szczerze, że bardzo lubię pić kawę parzoną. Wsypuję sobie kawę do kubka i zalewam wrzątkiem, a kiedy kawa się już zaparzy to zaczynam się nią delektować. Wiadomo, że w ekspresie kawy z fusami się nie zrobi – miało to oczywiście tylko plusy. W końcu postanowiłem kupić sobie ekspres i delektować się kawą przygotowaną przez prawie baristę. Długo zastanawiałem się nad wyborem producenta.

Przekonały mnie opinie o usługach serwisowych

serwis ekspresów do kawy saecoNależę do ludzi, którym częściej niż na samym produkcie zależy na tym, żeby miał on zagwarantowany serwis na najwyższym poziomie. Generalnie muszę mieć świadomość tego, że kupiony przeze mnie przedmiot będzie sprawnie działał zawsze kiedy to będzie konieczne. Więc usługi serwisowe miały dla mnie takie samo znaczenie jak jakość ekspresu i smak robionej przez niego kawy. Wybrałem więc model ekspresu, który dostał najwyższe oceny w kategoriach jakości i usług serwisowych. I powiem szczerze, że szybko mogłem się przekonać jak profesjonalnie działa serwis ekspresów do kawy Saeco. Pozytywnie mnie zaskoczyli szybkością swojego działania. Spokojnie, nie chodziło o żadną awarię ekspresu czy problemy z działaniem. Chodzi o to, że każdy ekspres wymaga dokładnego czyszczenia raz na jakiś czas. Mój ekspres jest tak zaawansowany technologicznie, że na pewno nie odważyłbym się zabrać samodzielnie za jego rozłożenie. A do wyczyszczenia trzeba ekspres rozłożyć niemalże na części pierwsze. I w tym celu właśnie skontaktowałem się z serwisem Saeco. I nawet się nie spodziewałem, że tak szybko działają. Jednego dnia wysłałem do nich kurierem mój ekspres a po dwóch dniach stał już z powrotem w mojej kuchni. Biorąc pod uwagę czas, jaki jest potrzebny na dostarczenie paczki kurierem to sam czas serwisowania można uznać za błyskawiczny. I to mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, chociaż oczywiście po cichu się tego spodziewałem. Biorąc pod uwagę opinie, jakie serwis tej marki ma na internetowych forach, to musiało właśnie tak wyglądać.

Kupując ekspres brałem pod uwagę głównie opinie o działalności serwisu tej marki. Nie każdy producent przykłada uwagę do obsługi serwisowej, a dla mnie osobiście jest to bardzo istotny szczegół. Pozytywne opinie o serwisie potwierdziły się błyskawicznie. Już przy pierwszej konieczności czyszczenia ekspresu okazało się, że można tą czynność wykonać niemalże natychmiastowo. A ekspres na serwis wysyła się kurierem i tym samym sposobem wraca z powrotem.