Skuteczna rzeszowska kancelaria prawna

Pilnie poszukuję dobrego i niedrogiego adwokata z Rzeszowa, który poprowadzi moją sprawę rozwodową. Sytuacja nie jest prosta, ponieważ mąż chce mi odebrać cały majątek, który udało się nam zgromadzić przez lata. Zamierzam pozostać w naszym domu, gdyż jestem osobą niepełnosprawną i dom został wyposażony we wszelkie udogodnienia niezbędne dla mojego funkcjonowania. Ponadto, rozpad małżeństwa nastąpił z wyłącznej winy męża, bo jak się okazało – zdradzał mnie przez wiele lat z moją najlepszą przyjaciółką. Będę walczyć o alimenty dla siebie.

Sumienny i profesjonalny rzeszowski adwokat 

kancelaria adwokacka z RzeszowaJak do tej pory nie miałam potrzeby korzystać z usług prawnych, dlatego nie mam pojęcia, gdzie szukać profesjonalnego prawnika. Koleżanka doradziła mi, abym poczytała opinie byłych klientów co do jakości świadczonych usług prawnych w Rzeszowie, które znajdę na forum. Postanowiłam tak właśnie zrobić. Dokładnie przeczytałam komentarze dotyczące kancelarii prawnych i zdecydowałam się na pewną kancelarię adwokacką. Ta kancelaria adwokacka z Rzeszowa znajduje się nieopodal mojego miejsca zamieszkania, co jest dodatkowym atutem. Kancelaria słynie z wysokiej jakości świadczonych usług prawnych, ale przede wszystkim oferuje profesjonalne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Zadzwoniłam pod podany numer kontaktowy i miałam okazję przez kwadrans porozmawiać z prawnikiem. Opowiedziałam w wielkim skrócie o swoim problemie i otrzymałam wiele słów otuchy. Jak się okazało, prawnik jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale też empatycznym człowiekiem. Adwokat zapewnił mnie, że mam sprawę wygraną, tzn. dom zostanie mój, gdyż wskazują na to zasady współżycia społecznego. Wina rozpadu małżeństwa leży po stronie męża, więc należą mi się wysokie alimenty. Prawnik zaprosił mnie do swojej kancelarii już jutro. Mam wziąć ze sobą ksero dowodu osobistego, akt zawarcia związku małżeńskiego i wszelkie dowody zdrady, które udało mi się zgromadzić. Koszt porady prawnej wyniesie mnie dwieście trzydzieści złotych. Już nie mogę doczekać się jutrzejszego spotkania z prawnikiem.

Jestem zadowolona z wyboru tej kancelarii adwokackiej. Krótka rozmowa telefoniczna z adwokatem uświadomiła mi, że nie mam powodu do zmartwień, gdyż to nie ja jestem winna rozpadu małżeństwa. Teraz najważniejszą kwestią będzie sporządzenie wniosku rozwodowego, co już jutro zamierzam uczynić. Prawnik obiecał mi, że pomoże przy napisaniu wniosku i to zupełnie za darmo. Bez pomocy prawnika, nie poradziłabym sobie z tym wszystkim – jestem o tym przekonana.