Ślub w rozmiarze plus size

 

Panna młoda to radość, podekscytowanie, mikstura emocji, drżące ciało, dygocące serce, mnóstwo kołaczących się myśli, uczucie miłości, poczucie wyjątkowości i to wszystko i jeszcze więcej zamknięte jest w pięknej oprawie sukienki ślubnej, welonu, fryzury i makijażu. W tym dniu nieważne, czy masz kształty modelki czy obfitsze rubensowskie wymiary. Ważne jest to, że to Twój dzień i wyglądasz jak milion dolarów.

Czy panie plus size mogą być księżniczką?

nowoczesne suknie ślubne plus size

I nie tylko księżniczką – brzmi odpowiedź. Mogą być zwiewnymi rusałkami, boho, kwiecistymi, dziewczęcymi pannami, eleganckimi rybkami, koronkowymi królewnami etc. Wszystko zależy od marzeń, preferencji i motywu przewodniego uroczystości ślubnej. Absolutnie jest to niezależne od rozmiaru i kształtów panny młodej. Najważniejsze to mieć świadomość swoich atutów i to właśnie je uwypuklić, zaakcentować i cieszyć się ich walorami estetycznymi.Dla panien z pięknym biustem polecam sukienki subtelnie odsłaniające i podkreślające ich piękno, dopełnieniem będzie wówczas piękna kolia wysmuklająca szyję i dekolt i akcentująca seksapil kształtnych piersi.Przy obfitszych kształtach warto pamiętać o podkreśleniu tali, może się to odbyć się poprzez np. błyszczącą tasiemkę, cekinową bądź w kontrastowym kolorze kokardkę na tasiemce, czy specjalny pasek do sukni ślubnych.Dół sukienki może być rozmaity.Jeśli chcemy ukryć biodra i uda to wybierzmy zwiewny tiul czy lejący się jedwab, z urokliwym rozcięciem do samej góry.Jeśli jednak nie boimy się krągłości to koronkowa w całości rybka rozszerzana od kolan ku dołowi będzie strzałem w dziesiątkę.Jeśli chodzi o ramiona to mogą być one zarówno przysłonięte piękną koronką bądź śmiało i  celowo odkryte, zakładając np. profilujący i korygujący jednocześnie gorset w cielistym kolorze, a do tego na dole kreacji -piękny pastelowy róż lejących się ku dołowi warstw tiulu. Nie zapomnijmy o szpilkach, są one nieodzowną częścią kreacji ślubnej, muszą być one wygodne aczkolwiek jednocześnie być szpilkami.To atut kobiecości.Bez obaw piękne panie w obfitszych kształtach, nowoczesne suknie ślubne plus size to wybór równie przepiękny i modny, wpisujący się w aktualne trendy, tak jak i przy szczuplejszej sylwetce.

Zanim zdecydujesz się na wybór tej jedynej, nie bój się próbować każdego fasonu i wszystkich dodatków.  Sama możesz poczuć się zaskoczona własnym wyglądem, sukienka, która w Twojej głowie zaszufladkowana jest wyłącznie dla szczupłych, może zaskoczyć. Okaże się, że wyglądasz w niej wyśmienicie.