Smaczny catering z Bydgoszczy

Pracuję jako asystentka prezesa dużej międzynarodowej firmy. Mam bardzo zróżnicowany zakres zadań, nigdy nie wiem, co mnie czeka. Lubię moja pracę, mój szef jest bardzo wymagający, ale dzięki temu nauczyłam się bardzo wielu różnych rzeczy. A ja lubię nowe wyzwania, lubię, kiedy trzeba się napracować, żeby coś osiągnąć. A poza tym nie  mogę narzekać ani na wynagrodzenie, ani na atmosferę pracy. Mój szef, poza tym, że jest wymagający, jest też bardzo miłym człowiekiem i świetnie nam się razem współpracuje. Nie chciałabym mieć innej pracy.

Zamówienie cateringu na szkolenie

polecany catering z BydgoszczyDo moich zadań należy prowadzenie kalendarza spotkań mojego szefa. Chronię go także przed niechcianymi telefonami, a także zajmuję się jego korespondencją. Do moich zadań należy również organizacja różnego rodzaju szkoleń dla naszego zespołu. Zajmuję się rezerwacja sali konferencyjnej, znalezieniem odpowiedniej firmy szkoleniowej oraz negocjowaniem warunków szkolenia i dopełnieniem wszelkich formalności. Zajmuję się także zawsze organizacją poczęstunku, czy to na szkolenia, czy też na różne spotkania i konferencje. Dotychczas korzystaliśmy z usług pewnej sprawdzonej firmy, ale od czasu, kiedy zmienił się w tej firmie właściciel, jakość poczęstunków bardzo się pogorszyła i postanowiłam znaleźć jakąś nową ciekawą firmę. Popytałam inne asystentki w naszej firmie czy znają jakiś polecany catering z Bydgoszczy i kilka osób poleciło mi tę sama firmę. Postanowiłam się z nimi skontaktować, zapytać o ceny oraz ogólnie o warunki współpracy. Okazała się, że ceny są bardzo korzystne, o wiele niższe niż ceny w naszej starej firmie. Ponieważ  w najbliższym czasie organizuję właśnie szkolenie, postanowiłam zamówić catering z tej nowej firmy, aby go sprawdzić. Zamówiłam poczęstunek na przerwy kawowe w postaci różnych ciasteczek, kawę i herbatę oraz napoje przygotujemy u nas w firmie. Zamówiłam również poczęstunek w formie szwedzkiego stołu na lunch. Po szkoleniu pozbieram opinie jego uczestników na temat poczęstunku. Sama również sprawdzę, czy jedzenie jest smaczne.

Ciężko jest znaleźć firmę, która przygotuje naprawdę dobrej jakości catering w korzystnej cenie. Mam nadzieję, że firma, z której usług planuję skorzystać się sprawdzi i nawiążemy z nimi stałą współpracę. Nie chcę bowiem szukać kolejnej firmy i ponownie sprawdzać jej jakości, tym bardziej, że ta nowa firma ma naprawdę korzystne ceny, mój szef na pewno się ucieszy, jeśli spadną nasze wydatki na catering. A być może ja sama dostanę wtedy premię.