Specjalista szybko zamontował szybę

 

Mieszkamy w domu poza miastem. Nasz dom jest duży i przestronny. Mamy spory ogród z pięknymi kwiatami. Wszystko sami załatwialiśmy i nie wspomagaliśmy się żadnymi architektami. Jestem dumna z naszego domu bo wiem ile pracy w niego włożyliśmy z mężem. Bardzo dobrze się czuję poza miastem. W ciągu tygodnia kursujemy do pracy, szkoły ale kiedy wracam do domu to mogę odpocząć. Uwielbiam słuchać śpiew ptaków i w cale nie tęsknię za zgiełkiem miasta.

Syn zbił szybę w oknie

szybka wymiana szyb w poznaniuNasze dzieciaki na początku nie mogły się przyzwyczaić ale teraz wiemy, ze dobrze się tu czują i bawią. Poznali już sporo koleżanek i kolegów z którymi chętnie spędzają czas. Ostatnio w domu było trochę osób bo syn miał urodziny. Organizowałam je w ogrodzie. Poza jedzeniem było sporo konkursów i zawodów sportowych. Zatrudniłam animatora bo wiedziałam, że taka osoba świetnie zorganizuje dzieciakom czas a ja będę mogła spędzić go z rodzicami naszych małych gości. Zabawa była bardzo udana do momentu kiedy chłopacy chcieli sobie trochę pokopać w piłkę. Mój syn tak mocno uderzył w piłkę, że wpadła ona do kuchni bijąc przy tym szybę. Syn na początku się przestraszył ale pocieszyłam go i powiedziałam, ze nic się nie stało. Nasi goście przenieśli się dalej o tego całego zamieszania i już nie chcieli grać w piłkę. Mąż zadzwonił do firmy w Poznaniu, która świadczy usługi wymiany szyb w oknach. Reklamowali się na swojej stronie, ze takie usługi wykonują bardzo sprawnie i szybko. Postanowił do nich zadzwonić i mieliśmy sporo szczęścia bo fachowiec mógł być u nas w ciągu godziny. Sprzątnęliśmy z mężem szkoło a także zabezpieczyliśmy ten teraz, żeby nikt tak nie wchodził. Fachowiec sprawnie do nas podjechał. Szybka wymiana szyb w poznaniu okazała się ekspresowa. Fachowiec miał w swoim busie sporo szyb, wiec dokładnie zmierzył nasze okno i od razu przystąpił do swojej pracy. Bardzo sprawnie wykonał zlecenie a nowa szyba w oknie prezentowała się bardzo dobrze.

Usługa wymiany szyby nie kosztowała nas dużo. Syn Kiedy wszyscy goście poszli do domu przeprosił nas za swoje zachowanie. Zawsze powtarzaliśmy mu żeby nie grał tak blisko domu. Mamy na prawdę spory ogród i takie aktywności zawsze miał wykonywać dalej od okien. Niestety takie rzeczy się zdarzają i absolutnie nie byliśmy na niego źli. Niestety na niektóre rzeczy nie ma się wpływu. Wiedzieliśmy, ze syn nie zrobił tego specjalnie. Dobrze, że trafiliśmy na profesjonalną firmę, która w szybkim czasie usunęła usterkę i na noc mieliśmy szybę w oknie. Specjalista dobrze się spisał.