Spodobał mi się plac zabaw w przedszkolu

 

Jestem mamą trzylatka, który niedługo wybiera się do przedszkola. Jestem w trakcie wybory najlepszego przedszkola dla mojej córeczki. Najbardziej zależy mi na dobrej kadrze a także miejscu, które będzie przyjazne dla mojej córki. Chciałabym żeby raz dwa się zaaklimatyzowała. Wiem, że to nie jest takie proste dlatego chciałabym wybrać najlepszą miejscówkę. Córka przez trzy lata była tylko ze mną w domu. Lubi dzieci więc mam nadzieję, że adaptacja nie będzie ciężka i córka raz dwa polubi nowe miejsce, panie a także pozna nowe koleżanki i kolegów.

Wybrałam przedszkole z pięknym placem zabaw

place zabaw producentW mojej okolicy, w której mieszkam są trzy przedszkola. Postanowiłam odwiedzić je wszystkie z córką żeby mogła się powoli oswajać z sytuacją. Córka także ma swoje zdanie i byłam ciekawa czy któraś placówka zrobi na niej większe wrażenie. Córka w każdym przedszkolu była niezwykle grzeczna. Pani dyrektor oprowadzały nas po salach a także po ogrodzie wokół przedszkola. Córce spodobało się wyjątkowo jedno przedszkole, które jest najbliżej naszego zamieszkania. Szczerze mówiąc to przedszkole także najbardziej mi się spodobało. Pani dyrektor była bardzo kontaktowa i szczegółowo przedstawiła mi ofertę przedszkola. Cenowo było nieznacznie droższe niż pozostałe dwa, które oglądałyśmy jednak bardzo spodobał mi się plac zabaw, który był na zewnątrz. Córce także plac zabaw się spodobał. Pani dyrektor pozwoliła jej się pobawić i nie mogłam jej z niego wyciągnąć. Pani dyrektor powiedziała, że wszystkie rzeczy, które znajdują się w ogrodzie są bezpieczne i od dobrego producenta. Place zabaw producent przygotowywał z najlepszych materiałów. Wszystkie elementy były wyjątkowo kolorowe. Sprzętów na dworze było sporo. Pani dyrektor mówiła, że wszystkie zabawki spełniają normy i są bezpieczne dla dzieci. Każdy element jest sprawdzany przez konserwatora. Przedszkole ma dobra opinie w internecie i sporo mam docenia właśnie plac zabaw a także ilość czasu jaką dzieci spełniają na świeżym powietrzu. Podobno na placu zabaw jest organizowanych wiele przedszkolnych imprez i dzieciaki bardzo chętnie uczęszczają w zajęciach.

Moja córka zawsze była bardzo ruchliwa. Wiedziałam, że skoro to miejsce przypadło jej do gustu to będzie jej łatwiej pogodzić się z nową sytuacją. Postanowiłam zapisać ją do tego przedszkola. Okres adaptacji był wyjątkowo prosty. Odbierałam córkę około piętnastej i w tym czasie dzieci bawiły się na placu zabaw. Marika zawsze chciała się jak najdłużej bawić a ja cieszyłam się, że tak szybko zaaklimatyzowała się w nowym miejscu.