Strój piłkarski Colo

Odkąd przeprowadziłem się pod miasto około sześć lat temu regularnie gram razem ze znajomymi na pobliskim orliku w piłkę nożną. Początkowo zaczynaliśmy od delikatnie mówiąc nie najlepszego poziomu ponieważ naszym głównym celem było złapanie trochę ruchu po pracy w biurze i ogólna poprawa kondycji, jednak z czasem zaczęło nam wszystko coraz lepiej wychodzić i w zeszłym miesiącu podjęliśmy decyzję o zapisaniu się do lokalnej ligi amatorskiej, której mecze odbywają się na boiskach w naszej gminie.

Wybór męskich strojów piłkarskich

męskie stroje piłkarskie coloOkazało się, że start nowego sezonu ligowego planowany jest na końcówkę najbliższych wakacji, dzięki czemu mamy jeszcze blisko cztery miesiące na dopracowanie formy. Skoro zdecydowaliśmy się dołączyć do rywalizacji to postanowiliśmy całą drużyną obejrzeć najbliższy mecz naszej przyszłej ligi. Bardzo dobrze, że poszliśmy na ten mecz z takim wyprzedzeniem ponieważ dopiero wtedy zorientowaliśmy się, że poza samą rejestracją zespołu musimy wymyślić jego nazwę i zamówić komplety piłkarskie. Postanowiliśmy zabrać się od razu do roboty i przejrzeć ofertę różnych producentów. Ostatecznie przejrzeliśmy kilka katalogów i zdecydowaliśmy się na męskie stroje piłkarskie colo. Zachęciły nas bardzo dobre opinie o tym producencie, a dodatkowo bardzo przypadła nam do gustu kolorystyka i wzór kompletów, które bardzo mocno nawiązywały wyglądem do barw naszej ulubionej drużyny piłkarskiej z ligi włoskiej. Koszulki wykonane były z zastosowaniem najnowszej technologii, przez co były nieco droższe, niż zakładał nasz pierwotny budżet, ale ich jakość pozwalała na zdecydowane ograniczenie pocenia się i poprawiała komfort użytkowania. Podobnie odebraliśmy jakość wykonania spodenek i getrów, które także wchodziły w skład kompletu, który zamówiliśmy. Po pierwszym treningu wszyscy koledzy jednogłośnie przyznali, że nigdy nie mieli w koszulkach o takiej jakości i samo to sprawiało, że nie mogli doczekać się rywalizacji, która teraz była okazją nie tylko do samej gry, ale też do testowania naszych strojów.

Nasz zakup został doceniony również przez nasze dziewczyny i żony, które początkowo miały olbrzymie obawy kiedy dowiedziały się, że sami wybraliśmy kolorystykę. Ostatecznie jednak nie tylko one doceniły wygląd naszych strojów, ale po pierwszej rundzie gier byliśmy już drużyną rozpoznawaną przez wszystkich, ponieważ nasze granatowo – czarne pasy wyróżniały się na tle innych zespołów. Nasze stroje były tez naszym talizmanem, ponieważ jako debiutanci plasowaliśmy się w górnej połowie tabeli, co było naprawdę dobrym wynikiem jak na pierwszy sezon gry w lidze.