Tanie kordonki w internecie

 

Przez całe życie nie miałam czasu na hobby. Najpierw łączyłam studia z pracą, potem na świecie pojawiły się dzieci, więc łączyłam pracę z wychowaniem dzieci i prowadzeniem domu. Niewiele czasu zostawało mi dla siebie, jedyne wolne chwile to były te, kiedy udało mi się raz w tygodniu wyrwać na zajęcia jogi, albo chwile spędzone w podróży do pracy na czytaniu ciekawej lektury. Czasem dochodziły do tego bardzo rzadkie wyjścia z przyjaciółmi, ale zazwyczaj były to wyjścia całą rodziną. Tak wiec na rozwijanie swoich zainteresować czasu nie pozostawało zbyt wiele.

Duży wybór kordonków

maxi kordonkiDzieci jednak dorosły, ja zaczęłam mieć więcej czasu na własne hobby. Tak naprawdę z początku nie wiedziałam, co robić z wolnym czasem. Dopiero po jakimś okresie udało mi się otrząsnąć z szoku, jakim dla mnie ten wolny czas był i zaczęłam wypełniać go różnymi ciekawymi zajęciami. Postanowiłam powrócić do haftowania, którym zajmowałam się jako bardzo młoda dziewczyna, kiedy nie byłam jeszcze zajęta bieganiem po imprezach i spotkaniami ze znajomymi. Pamiętam, że w młodości bardzo to zajęcie lubiłam, moja babcia nauczyła mnie haftu krzyżykowego i udało mi się za pomocą tego haftu stworzyć wiele ciekawych rzeczy, poduszek, obrazków,  a nawet torebek czy portfeli. Z czasem jednak zaczęłam mieć inne zainteresowania i coraz mniej czasu na te zajęcia. Porzuciłam więc haftowanie na wiele lat, a teraz, po tych wielu latach postanowiłam do niego wrócić. Kupiłam sobie w pobliskiej pasmanterii maxi kordonki oraz odpowiednią kanwę i zabrałam się do haftowania. Na pierwszy ogień poszły łatwe obrazki oraz piękna poduszeczka do igieł z różą. Po jakimś czasie takiego haftowania prostych rzeczy postanowiłam zabrać się za coś bardziej wymagającego. Postanowiłam wyhaftować sobie piękny, ogromny obraz, który planowałam powiesić na ścianie w salonie. W tym celu kupiłam bardzo wiele kolorów kordonków, na szczęście w mojej pobliskiej pasmanterii mogłam kupić je bardzo korzystnie, tym bardziej, ze byłam tam już stałą klientką. Jestem już w połowie roboty i nie mogę doczekać się końca.

Haftowanie to bardzo przyjemny sposób spędzania wolnego czasu. Może dawać bardzo wiele satysfakcji i przyjemne odprężenie, a wyczarowane igłą dzieła mogą być doskonałymi przedmiotami, które można wręczyć w prezencie bliskiej osobie. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnych kolorów doskonałej jakości kordonków, które pozwolą wyczarować naprawdę wspaniałe dzieła. Warto spróbować, nic tak dobrze nie odpręża, jak haftowanie pięknego obrazka.