Wakacje w Zachodniopomorskim

 

Wiele lat mieszkałam w mieście. Właściwie od samego swojego urodzenia byłam mieszkanką wielkiego miasta. Wydawało mi się, że to lubiłam, że to właśnie jest to, co mnie uszczęśliwia. Dlatego właśnie w mieście założyłam rodzinę, dlatego w mieście pracowałam pnąc się po szczeblach kariery w coraz to nowej korporacji.Wydawało mi się, ze lubię bliskość kin, teatrów i sklepów, codzienny zgiełk, bliskość moich znajomych i przyjaciół i masę różnych form rozrywek, które czaiły się na każdym kroku.

Pokoje nad jeziorem

pokoje nad jeziorem w ZachodniopomorskimJednak, jak się w pewnym momencie okazało, wszystko to tylko mi się zdawało. tak naprawdę była już tym całym zgiełkiem mocno zmęczona, co odkryłam dopiero, gdy trafiłam do psychologa z pierwszym objawami depresji. I wtedy doszłam do wniosku, że tak dalej być nie może, że zmieniamy życie. Zrozumiałam, że tak naprawdę marze o tym, by mieszkać a jakiejś małej miejscowości w otoczeniu przyrody. Oznajmiłam moje pragnienia rodzinie i doszliśmy do wniosku, ze poszukamy jakiegoś domu na sprzedaż i otworzymy w nim pensjonat. Udało nam się znaleźć duży dom w Zachodniopomorskim. Obecnie jesteśmy już po przeprowadzce i prowadzimy niewielki pensjonat, gospodarstwo agroturystyczne, w którym przyjmujemy gości. Oferujemy bardzo wygodne i komfortowe pokoje nad jeziorem w Zachodniopomorskim. Pokoje są dostępne z łazienkami, wyposażone w bardzo komfortowe sprzęty, pięknie urządzony w klimacie mocno artystycznym. Jezioro, nad którym położone jest nasze gospodarstwo, jest czyściutkie, oferujemy dla naszych gości do użytku różne sprzęty wodne, łódki, kajaki, rowery wodne, dostępne są również rowery tradycyjne. Pokoje dostępne są z wyżywieniem w formie śniadania i obiadokolacji. Wszystkie posiłki są przygotowywane z sezonowych, regionalnych produktów. Urlop w naszym gospodarstwie jest doskonałym pomysłem dla wszystkich tych, którzy uciekają od zgiełku. U nas można odnaleźć prawdziwy spokój i ukojenie. Wynajem pokoi oferujemy w bardzo korzystnej cenie, szczególnie opłacalna jest opcja z wyżywieniem.

Każdy, kto pragnie uciec od cywilizacji i przez chwilę posłuchać ciszy, na pewno będzie zadowolony z pobytu w naszych pokojach. Oferujemy bardzo komfortowe pokoje z łazienkami, dostępne jest również wyżywienie, natomiast dla gości, którzy nie korzystają z naszego wyżywienia, dostępna jest również kuchnia. Gospodarstwo jest położone w Zachodniopomorskiem nad czyściutkim jeziorem, w otoczeniu przepięknego lasu. Dostępne są tu naprawdę wspaniałe okoliczności przyrody i jest to doskonałe miejsce na urlop.